مراسم تحویل سال نو همزمان با فرارسیدن سال ۹۳ و در فضای معنوی ایام فاطمیه وبا حضور خانواده معظم شهدا، مسئولان شهرستان زرند و مردم در گلزارهای شهدای سراسر شهرستان زرند برگزار شد.

به گزارش صدای زرند،مردم ولایتمدار و شهید پرور زرند و مناطق خانوک ، ریحان شهر ، ویزدان شهر  در کنار تربت پاک شهیدان ضمن تجدید پیمانی دوباره با آرمانهای والای شهدا  سال نو را به یکدیگر تبریک گفتند.

در گلزار شهدای زرند نیز این مراسم با خیل عظیم جمعیت برگزار و حضور مردم باعث دلگرمی خانواده های معظم شهدا شد.

مردم قدرشناس زرند طبق سنت و به رسم تقدیر از افتخار آفرینان هشت سال جنگ تحمیلی که برای استقلال ایران اسلامی جان خود را اهدا کردند، مراسم آغاز سال جدید را در کنار قبورمطهراین شهدا برگزار کردند.

 در حالی که ساعاتی تا آغاز سال جدید مانده بود، بسیاری از مردم و خانواده‌‌های معزز شهدا با برپایی سفره‌های هفت سین و قرائت قرآن در انتظار تحویل سال در کنار مزار شهدا، ضمن ارج نهادن به ایثار و فداکاری شهدا با آرمان‌های امام راحل و شهدای گرانقدر تجدید پیمان نمودند.

نسیم ولیخانی یکی از حاضرین در این مراسم  گفت :حضور در کنارقبور شهدا در لحظه ی سال تحویل یک مساله ی ظاهری  نیست و  شهدا واسطه ی فیضخداوند هستند .

سید رسول تهامی یکی دیگر از شرکت کنندگان ضمن ابراز خرسندی ازلحظه سال تحویل در جوار قبور مطهر شهدا گفت:حضور لحظه سال تحویل در گلزارشهدا حرکتی بسیار ارزشمند است .

وی زنده نگه داشتن یاد وخاطره ی شهیدان را وظیفه ی همگان دانست .

به گزارش صدای زرند  ،نظیر این مراسم در سقاخانه ابوالفضل خیابان چمران با حضور پرشور آحاد مختلف مردم ولایتمدار شهرستان زرند برگزار شد .

انتهای پیام/

گزارش : نجف پور