مسوول روابط عمومی سپاه ثارالله استان کرمان گفت: 9 جانباخته و تمامی مجروحان حادثه واژگونی اتوبوس کاروان راهیان نور که از این استان به مناطق عملیاتی سابق در خوزستان اعزام شده بود امروز به کرمان بازگردانده می شوند.

IMG13175048

به گزارش صدای زرند به نقل از ایرنا،سرهنگ ˈمحمدرضا کارنماˈ روز چهارشنبه در گفت و گو افزود: این کاروان به صورت هیاتی و خانوادگی از خانوک در شهرستان زرند به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شده بود که پس از این حادثه جانباختگان، مجروحان و برخی خانواده های اعضای این کاروان امروز با هماهنگی انجام شده از سوی مردم این شهر با پرواز ویژه هواپیمایی ماهان از اهواز به کرمان برمی گردند.

وی ادامه داد: این کاروان شامل دو اتوبوس به صورت خانوادگی بود و یک اتوبوس برای مردان و یک اتوبوس برای زنان در نظر گرفته شده بود که اتوبوس حامل مردان ساعت 14 دیروز پنج کیلومتر پس از طلاییه به سمت یادمان شهدای هویزه واژگون می شود. علت این حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است.

او گفت: بیشتر مجروحان این حادثه به صورت سرپایی درمان شدند اما پنج نفر از آنها در بیمارستانهای شهید بقایی و گلستان اهواز بستری هستند و حال هیچیک از آنها وخیم گزارش نشده است.

مسوول روابط عمومی سپاه ثارالله کرمان افزود: اعضای این کاروان همگی بیمه بوده و از نظر قوانین و مقررات همه موارد برای این سفر رعایت شده بود.

وی ˈمحمدعلی، علی و محمدرضا اسدیˈ هر سه 15 ساله، ˈمحسن اسدیˈ 38 ساله، ˈسجاد عربپورˈ 15 ساله، ˈرضا خالقیˈ 16 ساله، ˈامیرحسین ابراهیمیˈ 15 ساله و نیز ˈامیرحسین رحیم آبادی و حمید علیزادهˈ را جانباختگان این حادثه نام برد.