با حضور استاندار کرمان، سه طرح راه‌سازی و برق‌رسانی در شهرستان زرند مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

صدای زرند

3 طرح عمرانی در زرند به بهره‌برداری رسید

صدای زرندبه گزارش “صدای زرند”، به نقل از خبرگزاری فارس، عصر امروز و با حضور استاندار کرمان و جمعی از مسئولان محلی، سه طرح راه‌سازی و برق‌رسانی در شهرستان زرند افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

رضا کرمی فرماندار زرند در آیین افتتاح این طرح‌ها اظهار داشت: برای اجرای این طرح‌ها در مجموع بیش از 140 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

وی افزود: این طرح‌ها در قالب 19 کیلومتر روکش آسفالت، پنج کیلومتر تکمیل بین باندهای دور برگردان محور زرند به کرمان و چهار کیلومتر احداث باند دوم حوالی روستای مطهرآباد با اعتبار 80 میلیارد ریال است.

کرمی عنوان کرد: احداث پل ولایت با هزینه 60 میلیارد ریال، تقاطع غیر هم‌سطح راه‌آهن به طول یک کیلومتر دو باند رفت و برگشت خودرو، اجرای 700 متر شبکه روشنایی معابر و 600 متر شبکه فشار متوسط صورت گرفته است.

فرماندار زرند خاطرنشان کرد: در گذشته این پل فرسوده و کم‌عرض بود که بیش از 35 سال از ساخت آن می‌گذشت و روزانه شاهد حوادث رانندگی روی آن بودیم و در سفر وزیر راه و شهرسازی به شهرستان زرند در تاریخ 20 مرداد ماه امسال، کار تخریب پل فرسوده و احداث پل جدید در دستور کار قرار گرفت.

کرمی خاطرنشان کرد: روشنایی بلوار ورودی امام رضا (ع) با هزینه یک‌میلیارد و 100 میلیون ریال در قالب یک‌هزار و 600 متر شبکه روشنایی در مدت زمان دو هفته اجرا شده است.