صدای زرند : نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: آرامش حاکم شده بر زندگی مردم در ۱۰۰ روز گذشته در آغاز به کار دولت یازدهم را نمی توان انکار کرد.

نماینده مردم زرند و کوهبنان

نماینده مردم زرند و کوهبنان

 

به گزارش “صدای زرند” به نقل از ایرنا,حسین امیری روز چهارشنبه در گفت و گو با ما افزود: اعتقاد من این است که دولت در همین مدت کوتاه موفقیت های خوبی به دست آورد که ایجاد آرامش در اقتصاد و فروکش کردن نوسانات ارزی یکی از این موفقیت هاست.

وی ادامه داد: کاهش قیمت های ارز و طلا نیز در این مدت آرامش را به اقتصاد کشور حاکم کرد.

امیری در رابطه با سیاست خارجی نیز اظهار کرد: باید بپذیریم که اقبالی که بدنه کشورهای عضو سازمان ملل و مذاکره کننده با ما نشان داده اند، باعث شده که حق مردم ایران را بیشتر به رسمیت می شناسند و انگیزه بیشتری ایجاد شده است.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزیر امور خارجه کشورمان بهتر توانسته پیام مردم ایران را به ملت های جهان برساند و بحث برد – برد را که رییس جمهور بر روی آن هدفگذاری کرده بود، تیم مذاکره کننده نیز بر آن تاکید دارد.

وی افزود: این موضوع باعث می شود فضای مذاکرات بهتر پیش رود، همانگونه که فضای مذاکرات و دیپلماسی خارجی ما در این دو سه ماه تغییر کرده و آرامشی بر دیپلماسی سیاسی ما حاکم شد.

امیری، با اشاره به اینکه بر دیپلماسی نفتی ما نیز آرامش حاکم شده است، بیان کرد: در مجموع پروژه ۱۰۰ روزه دولت مثبت بود و بر اساس آن برنامه زمان بندی که دولت پیش بینی کرده بود، پیش رفت.

وی اظهار کرد: در این مدت ۱۰۰ روز با توجه به اینکه در گذشته آمار دقیق و صحیحی در حوزه های مختلف برای تصمیم گیری وجود نداشت، دولت به جمع آوری آمار و اطلاعات صحیح پرداخته تا بر اساس آنها بتوان برنامه ریزی میان مدت و بلند مدت خود را صحیح پیش ببرد.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی افزود: هدف اصلی و ماموریت اصلی دولت در این مدت انجام مطالعات و جمع آوری اطلاعات و آمار کامل بوده است و در این مدت شناخت کافی را در حوزه های مختلف پیدا کرده است.

انتهای پیام /*