معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مازندران در اطلاعیه ای از پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی پژوهشی خبر داد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی مازندران در نظر دارد با توجه به جایگاه پژوهش و به استناد رای صادره از شورای گسترش دانشگاههای علوم پزشکی کشور، در سال تحصیلی۹۳-۱۳۹۲ اقدام به پذیرش دانشجو در مقطع Ph.D در مراکز تحقیقات دانشگاه نماید.

صدای زرند

به گزارش “صدای زرند”، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر احمدعلی عنایتی، با بیان این خبر، افزود:  پذیرش نهایی براساس احراز شرایط عمومی و اختصاصی و نتیجه مصاحبه حضوری طبق آیین نامه دوره دکتری تخصصی پژوهشی(Ph.D by Research) صورت خواهد گرفت.

وی،  یکی از شروط لازم ورود و پذیرش برای تمامی داوطلبان سهمیه های مختلف در این دوره را داشتن حداقل دو مقاله تحقیقی (Original Article) منتشر شده در مجلات معتبر نمایه شده در نمایه نامه های بین المللی نوع یک (ISI، PubMed/ Medline) به عنوان نویسنده اول یا مسئول به تشخیص کمیته منتخب در هنگام ثبت نام عنوان کرد.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مازندران، ادامه داد: ارائه مدرک زبان موافق با مصوبات شورای عالی برنامه ریزی یکی دیگر از شروط لازم برای پذیرش است.

دکتر عنایتی، از داوطلبان خواست قبل از تکمیل فرم مشخصات و ارسال مدارک، آیین نامه دکتری تخصصی پژوهشی را در سایت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به نشانی WWW.HBI.IR ، به دقت مطالعه نمایند.

وی تصریح کرد: داوطلبان باید تمامی مدارک مورد نیاز را از طریق پست پیشتاز تا پایان وقت اداری ۱۵/۹/۱۳۹۲ به آدرس: ساری، میدان معلم، ساختمان شماره ۲ دانشگاه، معاونت تحقیقات وفناوری، کد پستی: ۴۸۱۷۸۴۴۷۱۸ ارسال نمایند.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مازندران، با بیان اینکه شماره تلفن ۳۲۴۰۹۸۴-۰۱۵۱ آماده پاسخگویی به متقاضیان است، متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر  به آدرس http://rphd.mazums.ac.ir مراجعه نمایند.