مسئولان دولت سابق در آخرین ماههای حضور خود در مسند اجرایی، زمین ساختمان شیشه ای به شماره پلاک ثبتی 3748، را بی سر و صدا به قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) سپاه پاسداران واگذار کرده اند.

Sedayezarand.ir

به گزارش “صدای زرند”، به نقل از عصر ایران، ساختمان 20 طبقه‌ای وزارت جهاد کشاورزی واقع در بلوار کشاورز معروف به ساختمان شیشه‌ای در اواخر سال 90 به قیمت 240 میلیارد تومان به قوه قضائیه فروخته شد و فروش آن، آنطور که گفته شد با انگیزه سرمایه‌گذاری پول این ساختمان در صندوق سرمایه‌گذاری محصولات کشاورزی و افزایش نقدینگی کشاورزان انجام شد، اما هنوز بعد از گذشت نزدیک به دو سال ریالی از این بابت گرفته نشده است و همین موضوع باعث اعتراض مسئولان دولت سابق هم شده بود و اما قوه قضائیه نیز استدلال های مختلفی داشت از جمله اینکه دولت، تعهدات مالی خود را به این قوه انجام نمی دهد تا پولی در اختیارشان باشد.

جدای از این اختلاف موجود، اسناد نشان می دهد مسئولان دولت سابق در آخرین ماههای حضور خود در مسند اجرایی، زمین این ساختمان به شماره پلاک ثبتی 3748 را بی سر و صدا به قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) سپاه پاسداران واگذار کرده اند، بدون آنکه اطلاع دقیقی به قوه قضائیه بدهند یا اینکه قرارداد قبلی را باطل کرده باشند. بر اساس این سند مقرر شده مبلغ مذکور در ساخت مصلی امام خمینی (ره) تهران هزینه شود.

این اقدام دولت سابق که قطعا بدون جلب نظر و موافقت قوه قضائیه انجام شده، ضمن آنکه کار را برای تفاهم هر دو نهاد انقلابی کشور یعنی قوه قضائیه و سپاه پاسداران برای تملک این ساختمان سخت خواهد کرد، اجازه نخواهد داد مسئولان دولت یازدهم نیز بتوانند با ساز و کاری راحت، مشکلات موجود در این زمینه را حل کنند و اکنون تملک این ساختمان مشهور، با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کند که عامل آن، علاقه ای به توضیح اقدام خود ندارد.

Sedayezarand.ir