6500 گلدان گل کلم زینتی _  230 صندوق گل همیشه بهار_ 450 صندوق گل بنفشه _ 50 صندوق گل قلمفور در آذر ماه سال جاری در میادین سطح شهر زرند کاشت شده است.

SedayeZarand.IR

به گزارش “صدای زرند: به نقل از روابط عمومی شهرداری زرند،سبزپوشان سازمان فضای سبز شهرداری مدتی است به گل آرایی میدان ها مشغولند.

مهندس جعفری مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری در این خصوص اظهار داشت: گلهایی که در این روزها توسط نیروهای سازمان پارکها در میادین و بلوارها کاشته می شود از نمونه گلهایی است که با فصل سرما و روزهای سرد آخر سال سازگارند.

ایشان آمار نهال های گل فصلی کاشت شده در میادین سطح شهر در آذر ماه امسال را چنین گزارش داد: گل کلم زینتی 6500 گلدان _ گل همیشه بهار 230 صندوق _ گل بنفشه 450 صندوق _ گل قلمفور 50 صندوق .

SedayeZarand.IR

مهندس جعفری با اشاره به اینکه تمامی این گلها از تولیدات خود سازمان پارکهای شهرداری زرند است افزود: با این تعداد گل موجود ، ممکن است تمامی میدان های سطح شهر تحت پوشش قرار نگیرد و نداشتن بودجه کافی هم ، امکان خرید و افزایش تعداد گلها را به ما نمیدهد.

مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز ابراز امیدواری کرد ، اگر امکان خرید گل حاصل شود برای باقی مانده فضاهای شهر هم تهیه خواهد شد.

SedayeZarand.IR

انتهای پیام/