SedayeZarand.IRخنجری، رئیس شورای اسلامی شهر زرند، در گفتگو با “صدای زرند” گفت: در صورتیکه روند خشکسالی ادامه دار باشد و چاره ای در مورد تامین آب شهر زرند اندیشیده نشود، تابستان 93 قطعاً با مشکل آب و کمبود آب شرب مواجه خواهیم بود.

حبیب­الله خنجری، رئیس شورای اسلامی شهر زرند، در گفتگو با خبرنگار “صدای زرند” اعلام کرد: با توجه به مشکلات موجود که در سال­های اخیر در اثر خشکسالی در سفره­های آب زیرزمینی شهرستان حاصل شده است، در صورتیکه روند خشکسالی ادامه دار باشد و چاره ای در مورد تامین آب شهر زرند اندیشیده نشود، تابستان 93 قطعاً با مشکل آب و کمبود آب شرب مواجه خواهیم بود.

خنجری اظهار داشت: اعضاء شورا شهر در روزهای قبل به درخواست آقای امیری زاده، رئیس شرکت مهندسی آب و فاضلاب شهری زرند، جلسه­ای با مسئولین این شرکت داشته­اند که در این جلسه مشکلات مربوط به امور آب شهر مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس شورای شهر زرند همچنین گفت: با توجه به اینکه سد قطروئیه هنوز به بهربرداری نرسیده است و  با توجه به افت سطح آب در چاه­های تامین کننده آب شرب شهر زرند که در اطراف چترود قرار دارند، شورای شهر قصد دارد بعد از بررسی و امکان­سنجی، پی­گیر صدور مجوز حفر چند حلقه چاه جدید برای تامین آب شهر خواهد شد.

انتهای پیام/