SedayeZarand.IRاستاندار کرمان روز چهارشنبه با هدف بررسی طرح های مسکن مهر، طرح ساخت و ساز بشری کرمان را مورد بازدید قرار داد و مسائل و مشکلات این طرح ها را بررسی کرد.

به گزارش “صدای زرند”، به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، استاندار کرمان در حاشیه این بازدید کار ساخت و ساز را بسیار سخت عنوان کرد و گفت: مجموعه مسکن مهر بشری اگر چه دارای نواقص و مشکلاتی است، اما اعضای این تعاونی مسکن باید صبر و تحمل داشته باشند تا نواقص و مشکلات موجود در طرح بتدریج برطرف شود.

علیرضا رزم حسینی، با تاکید بر شتاب بخشیدن در تکمیل این طرح و حل مشکلات و نواقص آن، از مجموعه بخش خصوصی و دولتی مرتبط با اجرای این طرح تقدیر و تصریح کرد: مجموعه دست اندرکاران این طرح باید با تلاش جدی تر نسبت به تکمیل طرح و برطرف کردن مشکلات آن اقدام کنند.

در این بازدید، مدیرعامل و هیات مدیره مسکن مهر بشری واقع در حاجی آباد کرمان متعهد شدند 800 واحد از این واحدهای مسکونی را تا پایان سال جاری به اعضا تحویل دهد و باقی مانده واحدها نیز تا پایان سال 93، به اعضا تحویل داده شود.

شرکت آب و فاضلاب کرمان نیز متعهد شد تا هفت ماه آینده با اجرای سیستم فاضلاب، مشکل فاضلاب این مجموعه را برطرف کند.

احداث مسجد این مجموعه تا شش ماه آینده نیز از تعهدات اداره کل راه و شهرسازی بود.

شورای اسلامی حاجی آباد نیز متعهد شد تا شش ماه آینده نسبت به جذب سرمایه گذار برای ساخت مجموعه فرهنگی و ورزشی در این منطقه اقدام کند.

احداث مدرسه ابتدایی در این منطقه از سوی اداره کل نوسازی و مدارس استان کرمان برای استفاده دانش آموزان منطقه در سال تحصیلی 92ـ93 از دیگر مصوبات بود.

مسکن مهر 1304 واحدی بشری، واقع در حاجی آباد، از سال 86 کار خود را آغاز کرده و تاکنون فاز اول آن اجر شده است و فاز دوم نیز تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد، ضمن اینکه 504 واحد باقی مانده آن تا پایان سال 93 تحویل داده خواهد شد.

واحدهای مسکن مهر بشری به لحاظ کیفیت ساخت و ساز، آسانسور و فاضلاب دارای مشکلاتی است که استاندار کرمان نسبت به رفع این مشکلات در اسرع وقت تاکید کرد.

انتهای پیام/