SedayeZarand.IR11 سرنشین شهروند افغانستان در خودروی پژو و یک سرنشین ایرانی از این خودرو و دو سرنشین مینی بوس و یک سرنشین پراید در دم جان باختند.

صدای زرند: رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: برخورد 4 دستگاه خودرو در نایین 15کشته و 8 مجروح بر جای گذاشت.

به گزارش عصر ایران به نقل از واحد مرکزی خبر، سرهنگ غلامی افزود: 11 سرنشین تبعه افغان خودروی پژو و یک سرنشین ایرانی این خودرو، 2 سرنشین مینی بوس و یک سرنشین پراید در دم جان باختند. همچنین دراین حادثه 6 ایرانی و دو افغانی مجروح شدند.

رییس آتش نشانی نایین استان اصفهان هم گفت: برخورد چهار وسیله نقلیه در ورودی این شهرستان در روبروی دانشگاه آزاد 14 نفر براثر سوختگی در آتش کشته و 12 نفر هم مجروح شدند.

عبدالله سلطانی روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ساعت سه و30دقیقه صبح امروز پنجشنبه در پی اعلام وقوع یک فقره تصادف و آتش سوزی، ماموران ما به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه یک مینی بوس، پراید، پژو و زانتیا به شدت با هم برخورد کردند که خودرو پراید به حاشیه جاده پرتاب و سه خودرو دیگر در آتش سوختند.

رییس آتش نشانی نایین تصریح کرد: براثر این حادثه دو سرنشین مینی بوس، یک سرنشین پراید، و 11 سرنشین پژو که 10 نفر آنان تبعه افغانستان بودند ، کشته شدند. دلیل حادثه ازسوی کارشناسان در حال بررسی است.

شهرستان نایین در فاصله 140 کیلومتری شرق اصفهان واقع است.

انتهای پیام/