به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند:

با حضور اعضای شورای آموزش و پرورش و جمعی از مدیران آموزشگاه ها شورای آموزش و پرورش در محل دانشگاه آزاد اسلامی زرند برگزار شد

 دهمین جلسه ی شورای آموزش و پرورش در سال جاری برگزار شد

به گزارش صدای زرند،حمید نور الدینی مدیر آموزش و پرورش در این جلسه ضمن خیر مقدم و عرض تسلیت به مناسبت اربعین حسینی گزارشی از فعالیت های این مدیریت دریک ماهه گذشته ارائه کرد وی در ادامه دستور کار جلسه را بررسی وضعیت آموزشی و تربیتی بیان کرد و افزود همان طور که در قرآن کریم تربیت بر تعلیم مقدم داشته شده است همکاران فرهنگی باید به مسائل پرورشی و تربیتی اهمیت بیشتری بدهند در ادامه مدیران دیدگاه های خو را در رابطه با مسائل پرورشی و تربیتی بیان کردند مهمترین دغدغه مدیران در این بخش آسیب پذیری دانش اموزان در رابطه با آسیب های اجتماعی بیان شد .

مدیران در رابطه با معضلات اجتماعی از جمله ماهواره مطالبی بیان داشتند رضا کرمی فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش زرند:آموزش استفاده صحیح از وسائل الکترونیکی بالاتر از جمع آوری وسایل است .

وی در خصوص مشکلات استفاده از ماهواره در جامعه هشدار داد و افزود جلوی علم وتکنو لژی و پیشرفت جوامع را نمی توان گرفت ولی اگر در این زمینه آموزش های لازم داده شود جلوی بسیاری از این معضلاتی که گریبان گیر اجتماع شده است بر طرف می شود.

وی در ادامه به سخنان مقاممعظم رهبری در خصوص جنگ نرم اشاره کرد و گفت :بیانات مقام معظم رهبری در زمینه سبک زندگی نیز در همین راستا است دکتر ماهانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زرند از دیگر سخنرانان این جلسه بود.

وی آموزش و پرورش را هدیه کننده علم و دانش به جامعه بیان کرد وافزود :برای دانش آموزان باید هدف را مشخص کرد وتمام کارهای دبیران باید بُعد تربیتی داشته باشدوی در آموزش و پرورش را تخصص و تعهد بیان کرد و گفت آموزش تخصص است و پرورش تهعد که این دو باید درکنارهم و با هم موجب ارتقاء جامعه شوند.

انتهای پیام/