این مراسم با حضور جمعی از خوانندگان، آهنگسازان و بازیگران سینما و تلویزیون برپا شد سخنرانی این مراسم را آیت الله موسویان برعهده داشت و حاج محسن طاهری و حاج سید مجید بنی فاطمه مداح مراسم هفتمین روز درگذشت همسر بنیامین بهادری بودند.

به گزارش “صدای زرند” به نقل از افق، مراسم هفتمین روز درگذشت نسیم حشمتی همسر بنیامین بهادری در مسجد جامع شهرک غرب برگزار شد.

بر اساس این گزارش هنرمندانی همچون “بابک جهانبخش” و همسرش، “مجید خراط‌ها”، “محمدرضا خانزاده”، “بهمن هاشمی”، “محسن رجب‌پور”، “پژمان بازغی” و همسرش “مستانه مهاجر”، “احسان علیخانی”، “رضا تاجبخش”، “مجید طوسی”، “یاشار خسروی”، “حامد کمیلی”، “الهام جعفرنژاد”، “سیامک اشعریون”، “علیرضا میرآقا” و “سید علی ضیا” حضور داشتند که اجرای این مراسم نیز بر عهده‌ی مجری “ویتامین ث” بود.

همچنین “عبدالحسین مختاباد” خواننده و عضو شورای شهر تهران نیز در این مراسم شرکت کرد.

گفتنی است در مراسم هفتمین روز درگذشت همسربنیامین بهادری پیام‌های تسلیتی از جانب مردم و سایر هنرمندان به این هنرمند کشورمان ارائه شد و از جانب بنیامین نیز پیامی به منظور تشکر از همدردی هنرمندان و مردم قرائت شد.

SedayeZarand.IR SedayeZarand.IR

SedayeZarand.IR

SedayeZarand.IR SedayeZarand.IR SedayeZarand.IR SZ-BB-005 SedayeZarand.IR SedayeZarand.IR SedayeZarand.IR SedayeZarand.IR SedayeZarand.IR SedayeZarand.IR SedayeZarand.IR SedayeZarand.IR SedayeZarand.IR SedayeZarand.IR SedayeZarand.IR SedayeZarand.IR

دانلود تصاویر بیشتر از لینک زیر

download2