متاسفانه چندسالی است بعلت بی توجهی و قصور پیمانکاراجرای خط انتقال برق روستای باب ندان و عدم نظارت لازم بر آن، همه ساله در اثر کمترین وزش بادی در منطقه، بخصوص در نیمه دوم سال برق روستا و بویژه معابر آن قطع و سبب ایجاد خاموشی در معابر میشود.

SedayeZarand.IR

پیگیری های مکرری که تاکنون صورت گرقته نتیجه نداشته و مامورین مربوطه اشکال را از نحوه اجرای شبکه می دانند. قطعی برق روستا گاهی اوقات بعلت عدم دسترسی اهالی به تلفن و وسایل ارتباطی بعضاً به دو سه روز می رسد و بارها ضمن خسارت به وسایل برقی، موادغذایی آنان نیز ازبین رفته است.

عاجزانه از دست اندرکاران و مسئولین محترم برق شهرستان زرند تقاضا داریم مشکل چند ساله شبکه برق این روستا و نیز روشنایی معابر آنرا که از ضروریات بوده حل نمایند.

تماس هایی که با اتفافات برق زرند داشتیم ما را به  مامور مربوطه ارجاع می دهد اما مامور مربوطه نیز به بهانه اینکه رفع مشکل کار من نیست و باید از طرف کرمان بر طرف شود اقدامی نمی نماید.

امید است که صدای زرند این پیام ما را به گوش مسئولین برق برساند.

پی نوشت صدای زرند:

و حال صدای زرند، که خط مش اصلی آن بازتاب اینگونه اخبار است از مسئولین محترم به ویژه جناب آقای مهندس افشین اعلا، سرپرست محترم شرکت توزیع برق زرند، دکتر حسین امیری، نماینده محترم مردم شهرستان زرند و نیز جناب آقای رضا کرمی، فرماندار محترم شهرستان زرند تقاضا دارد که صدای مردم محترم روستای باب ندان را شنیده و مشکل آنها که تنها از بی توجهی برخی افراد حاصل شده است، را حل کنند.

با تشکر از آقای رضا محمدی برای ارسال این خبر