مقاله دانشجو کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد واحد زرند در کنفرانس بین‌المللی مدیریت چالش‌ها و راه‌کارها پذیرفته شد.

پذیرش مقاله دانشجو دانشگاه آزاد‌ زرند در کنفرانس بین‌المللی مدیریت

به گزارش صدای زرند به نقل از فارس، مقاله ارسالی‌ حمید اندرخورد مدیر مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد واحد زرند و دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت دولتی برای ارائه و درج در مجموعه مقالات کنفرانس بین‌المللی مدیریت چالش‌ها و راه‌کارها پذیرفته شد.

مدیر مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد‌ زرند‌ در گفت‌وگو با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد‌ نقشی برجسته در زمینه افزایش راندمان مدیریتی کشور ایفا کرده است، گفت: با توجه به تغییر سیستم‌های اجرایی و کاری در ادارات و نهادهای دولتی و غیر‌دولتی و روی آوردن به سمت فناوری‌های روز دنیا، چنانچه کارمندان نتوانند خود را به سیستم‌ها و ابزار‌های روز مجهز کنند، ارائه خدمات به مردم و مخاطبان مجموعه‌های اداری با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو می‌شود.

وی افزود: مقاله ارائه شده به دبیرخانه این کنفرانس با عنوان «‌فناوری اطلاعات و توانمند‌سازی کارکنان» با طرح مشکلات عدم آشنایی کارکنان با سیستم‌های اطلاعاتی روز راهکارهای توانمندسازی آنها را در مسیر بهبود روابط ارباب رجوع و سیستم‌های اداری را نیز ارائه می‌کند.

اندرخورد با اشاره به برگزاری این کنفرانس در پنجم دی ماه 92 اظهار امیدواری کرد: بتوانیم نماینده شایسته‌ای در این کنفرانس علمی بین‌المللی باشیم.

Maghale

 

انتهای پیام/