تیم فولاد روز گذشته در بازی جذاب و دیدنی مقابل پرسپولیس موفق شد این تیم را 2 بر یک شکست دهد.

به گزارش “صدای زرند“، در این بازی سید صالحی موفق شد در دقیقه 23 اول گل بازی و تنها گل پرسپولیس در این بازی را به ثمر برساند. اما ده دقیقه بعد در یک غافلگیری و با اشتباهی که سید جلال حسینی در خط دفاع انجام داد تیم فولاد موفق شد توسط اسماعیل شریفات به گل مساوی دست پیدا کند.

صحنه مشکوک و بحث برانگیز این بازی در دقیقه 90 این بازی به وجود که در این صحنه آرش افشین در حمله تیم فولاد بعد از برخورد توپ با دستش موفق به باز کردن دروازه تیم پرسپولیس شد. در مورد این صحنه کارشناسان داوری نظرات خود را دادند که اغلب این کارشناسان این گل را مردود اعلام کرده اند.

نوید مظفری: گل دوم فولاد صحیح نبود ، پنالتی استقلال گرفته نشد

SedayeZarand.IR

کارشناس داوری فوتبال: گل دوم فولاد صحیح نبود ، پنالتی استقلال گرفته نشد

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، نوید مظفری کارشناس داوری فوتبال در تماس با ایپنا در مورد داوری بازی فولاد و پرسپولیس گقت : گل دوم صحیح نبود چون آرش افشین مهاجم فولاد با دست توپ را کنترل کرد و پس از آن گلزنی کرد.

وی همچنین در مورد داوری بازی تیمهای استقلال تهران و خوزستان اعتقاد داشت که مدافع استقلال خوزستان در دقیقه ۶۰ بر روی محمدمهدی نظری مرتکب خطای پنالتی شده است که از چشم داور دور ماند، البته داور در یک صحنه می توانست به آندو کارت بدهد.

هوشنگ نصیرزاده: گل دوم فولاد خطا بود

SedayeZarand.IR

هوشنگ نصیرزاده گفت: گل پیروزی بخش و دوم تیم فولاد خوزستان مقابل پرسپولیس در شرایطی به ثمر رسید که بازیکن فولاد توپ را با دست کنترل کرد و مسیر آن را تغییر داد و پس از آن موفق به باز کردن دروازه تیم حریف شد بنابراین گل مردود بوده و داور در این صحنه اشتباه تاثیرگذاری داشت.

هادی دزفولی: گل‌های فولاد درست بود

SedayeZarand.IR

کارشناس داوری فوتبال ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: گل‌های فولاد خوزستان به پرسپولیس درست بود و مشکل خاصی دیده نمی‌شد.

هادی دزفولی، در مورد عملکرد یدالله جهانبازی در دیدار پرسپولیس و فولاد خوزستان گفت: در این بازی عملکرد داور خوب بود. در نیمه اول خطاهای کمی اتفاق افتاد و مسئله خاصی نبود که داور بخواهد تصمیم خود را به سختی اتخاذ کند.

وی افزود: البته طرز دویدن داور یک مقدار سنگین بود. داور در این رده باید آنقدر صلابت داشته باشد که بدون هیچ مشکلی بر سر صحنه‌ها حاضر شود.

همچنین در برخی صحنه‌ها داور به راحتی اجازه می‌داد بازیکنان در اطراف او جمع شوند و در یک مورد حدود ۷۰ ثانیه بازیکنان با او صحبت می‌کردند و انگار کنفرانس تشکیل داده بودند. نباید داور اجازه دهد چنین اتفاقی بیفتد.

دزفولی تأکید کرد: گل اول فولاد خوزستان به درستی وارد دروازه شد و آفساید رخ نداد.

کارشناس داوری در مورد گل دوم فولاد خوزستان که بازیکنان پرسپولیس اعتقاد به خطای هند داشتند، اظهار داشت: دو سه بار این صحنه را دیدم و خطای خاصی مشاهده نکردم. با توجه به اینکه دوربین‌های کمی از بازی‌های لیگ تصویربرداری می‌کنند تشخیص این نوع صحنه‌ها بسیار مشکل است. در کل داور نمره قبولی می‌گیرد.

انتهای پیام/