SedayeZarand.IRبارش‌های پراکنده طی امروز برای نقاط مختلف استان کرمان پیش‌بینی می‌شود.

صدای زرند: بر اساس بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی برای روز جاری ناپایداری‌ها به همراه وقوع بارش‌های پراکنده در بیشتر نقاط استان کرمان پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان امروز در گفت‌و‌گو با فارس اظهار داشت: دمای هوا در شهرستان کرمان طی 24 ساعت گذشته به منفی 2 درجه رسید و حداقل دما هم هشت درجه سانتی‌گراد بود.

میترا یاوری عنوان کرد: بر اساس بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی برای روز جاری ناپایداری‌ها به همراه وقوع بارش‌های پراکنده در بیشتر نقاط استان کرمان پیش‌بینی می‌شود و فردا به تدریج به سمت غرب استان کرمان از میزان ناپایداری‌ها کاسته می‌شود.

وی افزود: وضعیت هوا برای نواحی شمالی استان کرمان در روز جاری نیمه ابری، گاهی ابری در بعد از ظهر بارش پراکنده در برخی نقاط و برای فردا کمی تا قسمتی ابری در بعضی ساعات وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

یاوری ابراز داشت: همچنین وضعیت هوا برای نواحی جنوبی استان کرمان در روز جاری نیمه ابری تا ابری و در بعد از ظهر بارش پراکنده در پاره‌ای نقاط پیش‌بینی و برای فردا کمی تا قسمتی ابری در بعضی ساعات وزش باد شده است.

کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان بیان کرد: وضعیت هوا برای نواحی غربی استان کرمان در روز جاری نیمه ابری گاهی ابری در بعضی ساعات بارش پراکنده و برای فردا کمی تا قسمتی ابری در بعضی ساعات وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

یاوری ادامه داد: وضعیت هوا در شهرستان کرمان هم در روز جاری نیمه ابری با احتمال بارش پراکنده در بعد از ظهر و و برای فردا کمی تا قسمتی ابری در بعضی ساعات وزش باد پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام/