فرماندار زرند با اشاره به اینکه 17 نفر در زندان شهرستان زرند به دلیل جرائم غیر عمد محبوس می باشند گفت: عمدتاً مشکل زندانیان جرایم غیر عمد و زندانی شدن نان آور خانواده به تبع ایجاد مشکلات و آسیب های اجتماعی است.

 

 

به گزارش صدای زرند، جلسه هماهنگی برگزاری جشن گلریزان با حضور حبیب الله خنجری فرماندار، حجت الاسلام محمود محمدی رئیس دادگستری،سید مهدی قویدل دادستان و جمعی از مسئولین و مدیران دستگاههای اجرایی و خیرین شهرستان در محل فرمانداری شهرستان زرند برگزار گردید.

 
“حبیب الله خنجری” فرماندار شهرستان زرند ضمن عرض خیرمقدم خاطرنشان کرد: یکی ازمهمترین اهداف برگزاری جشن گلریزان فرهنگ سازی و پیشگیری از جرایم غیر عمد و نیز کاهش زندانیان می باشد.

 
وی اظهار داشت:برای جلوگیری از ورود اینگونه محکومین (جرایم غیر عمد) نیاز به فرهنگ سازی داریم که این امر با برگزاری برنامه هایی فرهنگی محقق می شود .

 
وی بیان کرد:رسانه ها و صدا وسیما  دربحث فرهنگ سازی ، نقش بسیار مهمی دارند.

 
نماینده عالی دولت در شهرستان زرند تاکید کرد:همه مسئولین با اطلاع رسانی صحیح جهت جذب کمکهای خیرین ،با توجه به بضاعت وتوان مالی که دارند در این امر خیر مشارکت نمایند تا شاهد بازگشت این گونه ازمحکومین به آغوش گرم خانواده ها باشیم.

 
حجت الاسلام “محمود محمدی” رئیس دادگستری زرند در این نشست گفت: خداوند را شاکریم که جشن گلریزان در ماه مبارک رمضان واقع شده است و کمکهای که به جشن گلریزان می شود چون این انفاق در ماه مبارک رمضان می باشد و ثواب بیشتری شامل حال افراد می شود.

 

وی ابراز داشت: ما باید همه تلاشمان را بکار ببندیم تا این افراد زندانی را به خانواده هایشان برگردانیم.

 
وی اظهار داشت: جشن گلریزان روز شنبه مورخ 96/3/20 با همکاری هیأت امناء مسجد امام حسن مجتبی(ع) در خیابان مصلی شهر زرند برگزار و اطلاع رسانی به مردم جهت شرکت در جشن ازطریق تریبون نماز جمعه انجام می گیرد.

 

 

انتهای پیام/