امام جمعه زرند با بیان اینکه آرامش امروز ما از برکت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی است اظهار داشت: باید عینک جناحی را برداریم تا در مسائل اجتماعی جناح های سیاسی دیده نشوند.

 

به گزارش صدای زرند، آیین عبادی – سیاسی نماز جمعه این هفته زرند با حضور همیشگی و پرشور مردم ولایی و انقلابی این شهر و به امامت حجت الاسلام علی ابراهیمی امام جمعه زرند در مصلی بزرگ پیامبر اعظم این شهر برگزار شد.

 

حجت الاسلام والمسلمین “علی ابراهیمی” امام جمعه زرند در خطبه های نماز جمعه این هفته زرند با اشاره به علائم و مشخصات بهشتیان گفت: روی باز و اخلاق خوش دارند،زبان نرمی دارند، دل پرمحبت و مهربانی دارند،دست دهنده دارند می توان اشاره کرد.

 

وی با بیان داستانی از عبدالسلام زرندی که به شاگردانش درس بخشش و دست دهنده می آموزد اضافه کرد: اگر کسی بخواهد کار نیکی انجام دهد زمین و آسمان دست به دست هم می دهند تا این کار خیر انجام شود.

 

ابراهیمی با اشاره به عمل تروریستی و ناپسند دشمنان اسلام و ایران از طرف گروه داعش خاطر نشان کرد: ما با هدایت رهبر معظم انقلاب اسلامی،نیرو های سپاه،نیروهای اطلاعات،نیرو های انتظامی توانستیم این عمل زشت و ناپسند را خنثی و رسوا کنیم.

 

وی بیان کرد: نظام جمهوری اسلامی با ترقه بازی ضربه نمی بیند و محکم و استوار ایستاده است.

 

وی افزود: این مناقان دیروز جمهوری اسلامی ایران داعشیان امروز هستند و این ها چندین سال است بزرگان کشور ما را کشته اند.

 

امام جمعه زرند با بیان اینکه آرامش امروز ما از برکت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی است اظهار داشت: باید عینک جناحی را برداریم تا در مسائل اجتماعی جناح های سیاسی دیده نشوند.

 

وی درباره اینکه مناقان مخالف اسلام و دین ما هستند تاکید کرد: کسانی که در انتخابات انتخاب شده اند باید با همت و کمک یک دیگر برای آرامش مردم جامعه  تلاش نمایند.

 

وی با اشاره به ماه مبارک رمضان و شب های قدر عنوان کرد: قدر این شب های با برکت را باید دانست و در این شب ها با قرآن به سرگذاشتن و راز و نیاز از ثواب زیاد این شب ها بهره ببریم.

 

وی ابراز داشت: جوانان ما فعالیت بالایی دارند و آن ها باید دست به دست هم بدهند تا خیرین را شناسایی کنند و انجمن خیرین را تشکیل دهند.

 

 

انتهای پیام/