فرماندار شهرستان زرند اهداف اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال را مهمترین دغدغه مسئولین نامید گفت: بر اساس منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید، کلیه مسئولین و مدیران در سطوح مختلف ملزم هستند سیاست های اقتصاد مقاومتی و برنامه ها و تعهدات دستگاه مربوط به خود را به نحو شایسته پیگیری نمایند.

 

به گزارش صدای زرند، نشست اقتصاد مقاومتی شهرستان زرند به ریاست حبیب الله خنجری فرماندار، اعضاء ستاد اقتصاد مقاومتی،جمعی از کارآفرینان شهرستان و مدیران دانشگاه ها درسالن اجتماعات فرمانداری این شهر برگزار گردید.

 

حبیب الله خنجری فرماندار شهرستان زرند اهداف اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال را مهمترین دغدغه مسئولین نامید گفت: بر اساس منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید، کلیه مسئولین و مدیران در سطوح مختلف ملزم هستند سیاست های اقتصاد مقاومتی و برنامه ها و تعهدات دستگاه مربوط به خود را به نحو شایسته پیگیری نمایند.

 

وی اظهار داشت،تمامی ادارات و نهادهای عضو این ستاد برای دستیابی به اهداف مورد نظر خود باید همکاری و هماهنگی داشته باشند.

 

پیگیری فعالیتهای مرتبط با اقتصاد مقاومتی برای دستیابی به اهداف چشم اندازشهرستان زرند توسط مسئولین کارگروههای تخصصی ده گانه و همکاری سایر ادارات عضو ستاد از اهم مصوبات این نشست بود بود.

 

به گزارش صدای زرند، در پایان این جلسه احکام مربوط به مسئولین کارگروههای تخصصی و مسئولین شوراهای رشد و توسعه وپژوهش تحویل گردید.

 

 

 

انتهای پیام/