فرماندار شهرستان زرند در نشست کمیته بهداشت و درمان با اشاره به اینکه مزایا کارکنان بیمارستان تأمین اجتماعی بیشتر از مزایا کارکنان بیمارستان سینا است، گفت: باید مزایای غیر مسمتر کارکنان بیمارستان تأمین اجتماعی و کارکنان بیمارستان سینا زرند برابر شود و مزایای کارکنان بیمارستان سینا داده شود.

 

به گزارش صدای زرند، “حبیب الله خنجری” فرماندار شهرستان زرند در نشست کمیته بهداشت و درمان شهرستان زرند با بیان اینکه پیگیری های لازم برای سرعت بخشیدن به طرح سلامت بیمارستان تأمین اجتماعی زرند انجام شود، اظهار داشت: با اجرای این طرح بسیاری از مشکلات در زمینه سلامت رفع می شود.

 

وی با اشاره به اینکه مزایا کارکنان بیمارستان تأمین اجتماعی بیشتر از مزایا کارکنان بیمارستان سینا است، تصریح کرد: باید مزایای غیر مسمتر کارکنان بیمارستان تأمین اجتماعی و کارکنان بیمارستان سینا زرند برابر شود و مزایای کارکنان بیمارستان سینا داده شود.

 

وی اضافه کرد: باید مکان هایی که در سطح شهر زرند منجرب به دخالت در کار پزشکی می شود شناسایی و با آن ها برخورد شود.

 

فرماندار شهرستان زرند افزود: افرادی که کارهای پزشکی بدون مجوز در زرند انجام می دهند باید کنترل شوند تا از شیوع بیماری هایی مثل هپاتیت در سطح شهر جلوگیری شود.

 

خنجری اذعان داشت: باید اهدا خون انجام دهیم به جای حجامت غیربهداشتی تا از بیماری هپاتیت جلوگیری شود و اگر افراد حجامت کردند باید سه واحد خون گرفته شده از آن ها را به مراکز اهدا خون بدهند تا کمبود خون در سطح شهرستان زرند جبران شود.

 

انتهای پیام/