رئیس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان زرند با اشاره به آمار پایین مراجعه افراد برای دریافت تسهیلات زلزله در زرند، گفت: 170 نفر تا الان برای تسهیلات زلزله مراجعه کرده اند که این آمار بسیار پایینی برای تسهیلات زلزله در زرند می باشد.

 

به گزارش صدای زرند، “احمد سلطانی” رئیس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان زرند در مصاحبه با خبرنگار صدای زرند با بیان اینکه به 3333 واحد باید تسهیلات زلزله داده شود که از این تعداد 2000 واحد شهری و 1333 واحد روستایی هستند، اظهار داشت: 7000 هزار واحد غیر مقاوم در شهرستان های زرند و کوهبنان است.

 

وی افزود: در شهرستان زرند 4321 واحد غیر مقاوم است که از این تعداد 2711 واحد شهر زرند و 1009 واحد شهر های یزدان آباد، ریحان شهر و خانوک و 935 واحد روستایی است.

 

وی تصریح کرد: مردم باید هرچه سریع تر تشکیل پرونده دهند و بنیاد مسکن بعد تشکیل پرونده آن ها را به بانک معرفی می کند.

 

وی با اشاره به آمار پایین مراجعه افراد برای دریافت تسهیلات زلزله در زرند، اضافه کرد: 170 نفر تا الان برای تسهیلات زلزله مراجعه کرده اند که این آمار بسیار پایینی برای تسهیلات زلزله در زرند می باشد.

 

وی خاطر نشان ساخت: به هر واحد مسکن در شهرهای زرند و کوهبنان 30 میلیون تومان تسهیلات کم بهره به همراه 6 میلیون تومان کمک بلاعوض و به هر واحد مسکن روستایی 20 میلیون تومان تسهیلات کم بهره به همراه 5 میلیون تومان کمک بلاعوض تعلق می گیرد.

 

وی ادامه داد: کمک بلاعوض تسهیلات زلزله تأمین شده است و همراه با وام به متقاضیان پرداخت می شود.

 

وی تأکید کرد: آوار برداری واحد های آسیب دیده از الزامات کار است و باید حتما انجام شود تا فضای کارشناسی ایجاد شود.

 

سلطانی در ادامه اذعان کرد: متقاضیان جهت تشکیل پرونده به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان زرند مراجعه نمایند.

 

انتهای پیام/