امام جمعه زرند با بیان اینکه عنایت های امام زمان (عج) باعث شده است تا کشور ما در برابر کشور های استکبار جهانی بایستد، گفت: باید در راه امام زمان(عج) صبوری بکنیم چون که امام زمان(عج) کشوری پیشرو و ساخته شده می خواهند.

 

به گزارش صدای زرند، حجت الاسلام “علی ابراهیمی” امام جمعه زرند در خطبه‌های نماز جمعه این هفته زرند با اشاره به اعطای حکم تنفیذ رئیس جمهوری توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی، تحقق توصیه‌های رهبر معظم انقلاب را راهگشای دولت در خدمت به مردم و پیشرفت و شکوفایی بیش از پیش ایران اسلامی دانست.

 

وی اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب در حکم تنفیذ رئیس جمهور، استقرار عدالت، حمایت از مظلومان و مستضعفان، اجرای احکام اسلامی، وحدت بیش از پیش و عزت ملی، توجه به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های داخلی کشور و بزرگداشت ارزش‌های والای اسلامی را توصیه کردند.

 

وی با بیان اینکه وقتی شهری می خواهد مهدوی شود باید مردم آن شهر نیز در زمینه مهدویت فعالیت کنند، ابراز داشت: امام زمان غریب است و با قدم گذاشتن در راه ایشان از ایشان پیروی می کنیم و باعث می شود ایشان نیز ما را یاری کنند.

 

وی با بیان اینکه عنایت های امام زمان (عج) باعث شده است تا کشور ما در برابر کشور های استکبار جهانی بایستد، اذعان داشت: باید در راه امام زمان(عج) صبوری بکنیم چون که امام زمان(عج) کشوری پیشرو و ساخته شده می خواهند.

 

وی افزود: بنیاد مهدویت فعالیت در زمینه امام زمان(عج) را آغاز کرده است و ما مردم باید این بنیاد مهدوی را حمایت کنیم تا زمینه ظهور امام زمان(عج) را فراهم نماییم.

 

ابراهیمی با اشاره به روز حمایت از صنایع کوچک عنوان کرد: در راستای تحقق شعار سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال به هر اندازه که توان داریم باید زمینه توسعه تولید و ایجاد اشتغال را فراهم سازیم.

 

وی با اشاره به سالروز ورود آزادگان از آنها به عنوان سفیران انقلاب اسلامی و تندیس استقامت یاد کرد که در شرایط بسیارسخت پشتیبان انقلاب بودند.

 

انتهای پیام/