SedayeZarand.IRمدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: در دهه فجر سال جاری 14 پروژه گازرسانی در شهرها و روستاهای استان کرمان افتتاح و مردم 92 روستا از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند.

صدای زرند: محمدعلی ودیعتی امروز در گفت‌و‌گو با خبرگزاری فارس اظهار داشت: در دهه فجر سال جاری 14 پروژه گازرسانی در شهرها و روستاهای استان کرمان افتتاح و حدود 7 هزار خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان بیان داشت: امیدواریم در سال‌های آتی با تخصیص بودجه باقیمانده پروژه‌های جاری، مردم دیگر شهرها و روستاهای این استان پهناور از این نعمت خدادادی بهره‌مند شوند.

ودیعتی در تشریح پروژه‌های دهه فجر عنوان کرد: در دهه فجر در شهرستان رفسنجان 13 روستا با یک‌هزار و 530 خانوار با اعتباری بالغ بر 36 هزار و 269 میلیون ریال، سیرجان 16 روستا با 2 هزار و 938 خانوار و اعتبار 83 هزار و 856 میلیون ریال، بافت و رابر با 26 روستا و 607 خانوار و زرند و کوهبنان شش روستا و 527 خانوار از نعمت گاز برخوردار می‌شوند.

وی تصریح کرد: 20 روستا از دهستان‌های شهر بردسیر با 958 خانوار و 11 روستای کرمان با 493 خانوار و در مجموع 92 روستای استان کرمان آماده افتتاح و بهره‌برداری در دهه فجر قرار دارد که بعد از افتتاح پروژه‌های فوق مردم می‌توانند از نعمت گاز طبیعی استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان به بهره‌برداری و گازرسانی به 34 واحد صنعتی در سطح استان در دهه فجر اشاره کرد و گفت: گازرسانی به 34 واحد صنعتی با اعتباری بالغ بر 11 هزار میلیون ریال در سی و پنجمین بهار انقلاب افتتاح می‌شود.

ودیعتی از افتتاح و اجرایی شدن ایستگاه تقلیل فشار CGS دوم شهرستان زرند، CGS دوم رفسنجان و شهرک صنعتی بردسیر در دهه مبارک فجر خبر داد و خاطر نشان کرد: به منظور تقویت فشار و جلوگیری از افت فشار گاز در شهرستان زرند ایستگاه دوم برون‌شهری CGS شهرستان زرند وارد سرویس می‌شود.

انتهای پیام/