فرماندار شهرستان زرند گفت: بنا به گفته کارشناسان و بررسی های انجام شده  خطای انسانی علت وقوع  بسیاری از حوادث رانندگی در زرند می باشد  لذا ضرورت دارد هنگام رانندگی مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت و با سرعت مطمئنه تردد نماییم.

 

نشست بررسی نقاط حادثه خیز محور های مواصلاتی شهرستان زرند با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین اجرایی برگزار گردید.

 

به گزارش صدای زرند، در این نشست حبیب الله خنجری فرماندار شهرستان زرند ضمن تاکید بر لزوم تعیین میزان نقش هر یک از عوامل اصلی مؤثر در وقوع تصادفات، ساماندهی نقاط حادثه خیز شهرستان و رفع نقاط حادثه خیز این شهرستان را  از مهمترین برنامه های دولت در زرند اعلام کرد و اظهارداشت: در برنامه ریزی و تخصیص بودجه همواره، رفع نواقص نقاط حادثه خیز در اولویت بوده اما متاسفانه با توجه به کمبود اعتبارات، نمی توان در مدتی کوتاه همه نقاط حادثه خیز را اصلاح کرد.

 

وی فرهنگ سازی در رانندگی  و رعایت قوانین و مقررات را در کاهش حوادث بسیار با اهمیت دانست و ابراز امیدوواری کرد که با رعایت قوانین و مقررات رانندگی شاهد کاهش حوادث دلخراش رانندگی در این شهرستان باشیم.

 

فرماندار شهرستان زرند تصریح کرد: بنا به گفته کارشناسان و بررسی های انجام شده  خطای انسانی علت وقوع  بسیاری از حوادث رانندگی در زرند می باشد  لذا ضرورت دارد هنگام رانندگی مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت و با سرعت مطمئنه تردد نماییم.

 

در ادامه این نشست پس از بحث و تبادل نظر پیرامون رفع نقطه حادثه خیز تقاطع شهرک شهید باهنر تصمیم گرفته شد تا  نظارت پلیس راه، نصب چراغ راهنما در این تقاطع، احداث شانه خاکی و خط کشی این محور و تأمین روشنایی این محور انجام شود.

 

 

انتهای پیام/