نشست بازنگری طرح جامع شهر زرند با حضور رئیس شورا، سرپرست شهرداری، معاونین شهرداری، رئیس اداره راهداری و مشاور طرح در محل ساختمان مرکزی شهردار زرند برگزار شد.

 

به گزارش صدای زرند، “رضا یزدانپناه” سرپرست شهرداری زرند هدف از برگزاری این نشست را اطلاع یافتن از آخرین وضعیت بازنگری طرح جامع شهر زرند عنوان کرد و اظهارداشت: با انجام این نشستها سعی داریم حتی المقدور تعهدات ایجاد شده درخارج از محدوده شهر زرند را در جهت رفاه حال شهروندان گرامی رسیدگی و مرتفع نماییم.

 

وی تصریح کرد: تلاش شهرداری و شورای شهر بر این قرار گرفته، برنامه ها و کاربریهای عام المنفعه را برابر اصول و ضوابط شهرسازی در بازنگری طرح لحاظ نماییم تا شهروندان از نتایج مثبت آن بهره مند گردند.

 

مهندس “ایرج رحمانی” رئیس شورای اسلامی شهر زرند نیز در این نشست دغدغه های شهرداری و شورای شهر را رفع مشکلات شهروندان دانست و ابرازداشت: بعد از چند سال باید بازنگری اساسی در زمینه طرح جامع انجام گیرد.

 

رییس شورای شهر زرند افزود: باید فعالیتهایی را به ثمر برسانیم که قانونمند و در خور شأن شهروندان باشد وطرحهایی پیاده نماییم که مشکلات شهروندان را رفع نماید .

 

به گزارش صدای زرند، در این نشست برخی از مغایرتهای موجود نیز در جهت اصلاح طرح به مشاور محترم یاد آوری گردید.

 

انتهای پیام/