نشست هماهنگی برای برگزاری جشنواره های فرهنگی و هنری با حضور فرماندار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیران برگزاری سه رویداد فرهنگی در محل سالن جلسات فرمانداری زرند برگزار شد.

 


به گزارش صدای زرند، “احمد رشیدی” رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرند در این نشست از برگزاری ‌کارگاه آموزشی استانی در حوزه خوشنویسی توسط نگارخانه آذرستان خبر داد و گفت: در ماههای آینده شاهد اوج گیری فعالیتهای فرهنگی و هنری در سطح شهر خواهیم بود.

 

وی افزود: زرند میزبان و برگزار کننده اولین جشنواره استانی مد و لباس ایرانی اسلامی خواهد بود وصدها هنرمند از سرتاسر استان کرمان در رشته های طراحی و دوخت لباس با هم به رقابت خواهند پرداخت.

 

“حبیب الله خنجری” فرماندار شهرستان زرند در این نشست ضمن اعلام حمایت همه جانبه در برگزاری این رویدادهای هنری اظهارداشت: جایگاه هنرمندان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای مجموعه ما از اهمیت زیادی برخوردار بوده و علیرغم مشکلات فراوان در مقایسه با دوره های قبل بیشترین مساعدت و حمایت از این حوزه شکل گرفت.

 

وی اضافه داشت: با تمام توان در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری کمک خواهیم کرد و از هنرمندان هم میخواهیم تا با ما همکاری لازم را داشته باشند.

 

به گزارش صدای زرند، در این نشست طرح برگزاری جشنواره منطقه ای تاتر کاغذی با حضور شش استان در زرند ارائه شد.

 

انتهای پیام/