مسئول اعزام تیپ فاطمیون در همایش زینبیون با بیان اینکه مدافع حرم مقوله بسیار با عظمت و پر محتوایی است اظهارداشت: اولین مدافع حرم مادرمان حضرت زهرا(س) است.

 

به گزارش صدای زرند، حجت الاسلام محمد تقی عنوری مسئول اعزام تیپ فاطمیون در همایش زینبیون با بیان اینکه مدافع حرم مقوله بسیار با عظمت و پر محتوایی است اظهارداشت: اولین مدافع حرم مادرمان حضرت زهرا(س) است.

وی افزود: حضرت زهرا(س) مادر امامت و هستی است و به ما نیز درس ولایت و امامت داد.

 

وی با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم برای خشت خشت آجرهای حرم حضرت زینب (س) ارزش قائل بوده و جانشان فدا کردند بیان کرد: بارها دشمنان اقدام به تخریب حرم ائمه اطهار (ع) کردند و باید دشمنان بدانند که هر جا را خراب کنند بازهم آبادش کرده و از حریم اهل‌بیت (ع) دفاع خواهیم کرد.

 

وی با اذعان به اینکه ما می‌توانیم همچون شهدای مدافع حرم باشیم خاطرنشان ساخت: با چادر، حیا و پیروی از ولایت می‌توان مدافع حریم ولایت شد که مدافع حریم ولایت بودن از مدافع حرم بودن مهم‌تر است و در اکثر وصیت‌نامه‌های شهدا پیروی از ولایت‌فقیه و حجاب تأکید شده است.

 

وی عنوان کرد: واژه مدافعان حرم واژه‌ای نیست که عده‌ای دور هم نشسته و این واژه را ایجاد کنند؛ بلکه این عنوان برگرفته از نام دلاورانی است که در صحنه‌های مختلف به عنوان مدافعان حرم می‌جنگند؛ همچنان که روح حاکم بر آن دفاع از حریم ولایت است.

 

 

 

انتهای پیام/