مراسم اختتامیه و تجلیل از مدال آوران بسیجی و کارکنان دولت که در رشته های ورزشی فوتسال و تنیس روی میز به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شده بود در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان زرند برگزار گردید.

 

به گزارش صدای زرند، در این مراسم سروان پاسدار “محسن یزدانی” فرمانده بسیح ادارات شهرستان زرند طی سخنانی در رابطه با برگزاری این مسابقات اظهار داشت: این مسابقات با حضور 10 تیم در رشته های ورزشی فوتسال و تنیس روی میز بین پایگاه های تابعه ادارات شهرستان زرند به منظور ارتقا سطح سلامت و نشاط و تعالی روح و جسم کارکنان دولت برگزار گردید.

 

وی افزود: یکی از مهمترین اهداف برگزاری مسابقات ورزشی در هفته دولت، تقویت روحیه ایثار و رشادت در میان ورزشکاران بسیجی و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس است و با برگزاری مسابقات ورزشی اهمیت تلاش تیمی و فردی در بین کارکنان دولت نهادینه خواهد شد.

 

فرمانده بسیح ادارات شهرستان زرند تصریح کرد: بسیج نیازمند ایجاد ارتباط منطقی و هماهنگی با ارکان اصلی ورزش است و سیاست اصلی ما پرداختن به موضوع اخلاق در ورزش است اما این موضوع مهم از عهده یک سازمان و یک نهاد بر نمی‌آید و دستگاه‌های اجرایی باید در این زمینه ما را یاری کنند.

 

شایان ذکر است در این مسابقات تیم های ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی، اداره برق و بیمارستان سینا ی زرند به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب نمودند که با اهداء کاپ قهرمانی، جوایز و لوح سپاس از ورزشکاران بسیجی کارمند تجلیل لازم بعمل آمد .

 

 

انتهای پیام/