در پی حمایت تنی چند از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از سران فتنه صبح امروز حجت الاسلام “علی ابراهیمی” امام جمعه زرند طی پیامی خواستار کناره گیری دکتر حسین امیری از لیست حمایت کنندگان این سران شد.

 

به گزارش صدای زرند، در پی حمایت تنی چند از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از سران فتنه و حضور دکتر حسین امیری در لیست حمایت کنندگان، حجت الاسلام علی ابراهیمی امام جمعه زرند طی پیامی خواستار کناره گیری ایشان از حمایت فتنه گران شد.

 

در پی حمایت تنی چند از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از سران فتنه و حضور دکتر حسین امیری در لیست حمایت کنندگان، حجت الاسلام علی ابراهیمی امام جمعه زرند طی پیامی خواستار کناره گیری ایشان از حمایت فتنه گران شد.

 

متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

«بسم الله الرحمن الرحیم

 

محضر مبارک مردم مومن ومتدین و ولایتمدار شهرستان زرند (دام عزهم)

 

با سلام و تحیت و تسلیت به مناسبت ایام عزاداری و سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) واصحاب با وفایشان.

 

حمایت از فتنه و فتننه گران عبور از مواضع رسمی نظام جمهوری اسلامی و مخالفت با مواضع صریح حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(دام ظله العالی) و خیانت به خون شهداء می باشد.

 

فتنه و فتنه گران که چهره مقدس نظام جمهوری اسلامی را مخدوش کرده و چندین ماه کشور را نا امن و باعث از بین رفتن حرث ونسل شده اند و بدترین و خبیث ترین دشمنان اسلام و قرآن و امام و شهداء از عمل فتنه گران حمایت کردند و اگر هدایت های پیامبر گونه رهبر معظم انقلاب و حرکت عاشورایی ملت بزرگ و فهیم ایران اسلامی نبود، معلوم نبود چه بر سر زحمات امام و شهداء و رزم رزم آوران می امد.

 

فتنه گران تا مرز نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی و از بین رفتن خون شهداء پیش رفتند. چگونه می شود خانه ملت وعده ای از نمایندگان حمایت از این خائنین را سرلوحه کار خود قرار دهند آن هم در زمانه ای که شیطان اعظم ورژیم کودک کُش وسفاک صهیونیستی ورژیم مکار انگلیسی ورژیم های جنایتکار وابسته منطقه هر روز توطئه جدیدی بر علیه اسلام ومسلمانان ونظام جمهوری اسلامی تدارک می بیند.

 

حرکت ناشایست تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حمایت از سران فتنه محکوم و در جهت انشقاق بین ملت وغفلت از دشمنی دشمنان عنود نظام جمهوری اسلامی ارزیابی می شود. انتظار ما از نمایندگان ملت همراهی و همدلی و وحدت با مواضع نظام جمهوری اسلامی است.

 

تعجب است از شما نمایندگان حامی فتنه !!! که مشکلات کشور، استان و شهرستان های خود را حل شده دیده و عمده مشکلات کشور را حمایت از سران فتنه می بینید. سران فتنه ای که تاکنون حتی یکبار از عملکرد خود اظهار پشیمانی نکرده اند و آینده گان خواهند دانست سران فتنه چه خیانت بزرگی به نظام وملت بزرگ ایران انجام داده اند واسناد آن فاش خواهد شد.

 

ما از نماینده خود جناب آقای دکتر امیری می خواهیم که مواضع خود را در جهت حفظ نظام و مواضع رهبر معظم انقلاب و مخالفت با دشمنان نظام جمهوری اسلامی حفظ و دست رَد بر سینه فتنه وفتنه گران بزند و امضاء خود را پس بگیرد و خدای ناکرده باعث اختلاف و آزردن جانبازان و آزادگان و ایثارگران و خانواده معظم شهداء و مردم فهیم و بصیر و ولایت مدار شهرستان زرند نگردد.

 

والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

 

علی ابراهیمی – امام جمعه شهرستان زرند»

 

انتهای پیام/