رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) زرند از حضور 100 مددجو کمیته امداد امام خمینی(ره) زرند در پیاده روی بزرگ اربعین حسینی به مقصد کربلا خبرداد.

 

“مهدی نورمحمدیان” در گفتگو با خبرنگار صدای زرند، با بیان اینکه برگزاری پیاده‌ روی بزرگ اربعین حسینی نشان می‌دهد که قیام امام حسین (ع) بعد از یک‌هزار و 400 سال همچنان زنده است و جوشش دارد، اظهارداشت: ستاد اربعین کمیته امداد امام خمینی(ره) زرند با کمک خیرین و منابع امداد تعدادی از مددجویان این کمیته را با صرف هزینه 600 هزار تومان راهی پیاده روی بزرگ اربعین حسینی به مقصد کربلا کرد.

 

وی با اشاره به اینکه افرادی که به این پیاده روی اعزام شدند تاکنون توفیق سفر به کربلا را نداشتند، ابرازداشت: پیاده‌روی اربعین یک قدمت 100 ساله دارد و مردم از گذشته و هم‌اینک از نجف تا کربلا را پیاده طی می‌کنند.

 

رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) زرند اضافه داشت: ما باید علاوه بر خیر رسانی در اربعین بعد از اربعین نیز با همکاری با کمیته امداد امام خمینی(ره) خیر رسانی را ادامه دهیم.

 

نورمحمدیان ادامه داد: فرهنگ حسینی پیروز شده و این فرهنگ پیشرو است و این پیام به سراسر عالم رسیده و مبین آن است که پیام اباعبدالله الحسین (ع) جهانی است.