رئیس اداره گاز ناحیه زرند با بیان اینکه به خاطر داشته باشید که لوازم گاز سوز بیشتر از انسان نیازمند اکسیژن برای سوختن و تولید گرمی هستند و باید از تبادل جریان هوا در محل نصب آنان مطمئن گردید، گفت: هر وسیله گاز سوز باید دارای یک لوله بخاری مجزا و یک دودکش مجهز به کلاهک استاندارد H باشد.

 

“هادی ثمره اکبر” در گفتگو با خبرنگار صدای زرند با اشاره به اینکه 40 هزار 532 اشتراک گاز در شهرستان زرند واگذار شده است، اظهارداشت: در شش ماهه اول امسال 1266 کنتور در شهرستان زرند نصب شده است.

 

وی با بیان اینکه مشترکین جهت خرید اشتراک گاز به دفاتر پیشخوان مراجعه کرده و پس از 3 روز گاز مشترکین وصل می شود، ابرازداشت: افراد بدهکار اخطاری 48 ساعته بروی قبوض گاز آن ها ثبت می شود و در این بازه زمانی اگر هزینه استفاده خود را از گاز نپردازند گاز آن ها قطع می شود.

 

رئیس اداره گاز ناحیه زرند اضافه داشت: هیچگونه تخفیفی برای افرادی که قبوض برای آن ها صادرشده است نمی توان داد.

 

وی با عنوان اینکه باید در زمینه صرفه جویی در مصرف گاز فرهنگ سازی شود، اذعان داشت: مشترکین در گوشی همراه خود با ارسال عدد 10 به همراه شماره اشتراک خود به سامانه 10003411940 می توانند صورت حساب خود را از طریق پیامک دریافت کنند.

 

ثمره با بیان اینکه به خاطر داشته باشید که لوازم گاز سوز بیشتر از انسان نیازمند اکسیژن برای سوختن و تولید گرمی هستند و باید از تبادل جریان هوا در محل نصب آنان مطمئن گردید، گفت: هر وسیله گاز سوز باید دارای یک لوله بخاری مجزا و یک دودکش مجهز به کلاهک استاندارد H باشد.

 

وی با بیان اینکه از دستکاری کردن کنتور و رگلاتور اکیداََ خودداری کنید، تصریح داشت: تخلف در استفاده از گاز به هر صورت غیر مجاز و غیر شرعی بوده و پیگرد قانونی دارد و با متخلفان به شدت برخورد می شود.

 

رئیس اداره گاز ناحیه زرند ادامه داد: بهترین راه مقابله با خطرات پیشگیری می باشد و در مورد وسایل گازسوز نیز این مسئله صدق می کند و دانستن و رعایت نکات ایمنی مخصوص سن خاصی نمی باشد و همه افراد جامعه لازم است آموزش های ایمنی را فرا گیرند.

 

انتهای پیام/