امام جمعه زرند با بیان اینکه باید 5 شب در پنج مسجد شهر زرند جشن مهدویت برگزار شود، گفت: اگر ما به فکر امام زمان عج باشیم ظهور زود تر خواهد بود.

 

به گزارش صدای زرند، حجت الاسلام “علی ابراهیمی” با اشاره به اینکه باید در نهم ربیع الاول در شهرستان زرند در زمینه امام زمان(عج) برنامه ریزی انجام دهیم، اظهارداشت: این روز همزمان با آغاز امامت امام مهدی(عج) می باشد و ما باید در این ایام زمینه ظهور امام مهدی(عج) را فراهم نماییم.

 

وی با بیان اینکه باید 5 شب در پنج مسجد شهر زرند جشن مهدویت برگزار شود، افزود: اگر ما به فکر امام زمان عج باشیم ظهور زود تر خواهد بود.

 

امام جمعه زرند با عنوان اینکه خداوند امام زمان(عج) را آفریده است تا بندگان را نجات دهد، تصریح داشت: جامعه به امام زمان(عج) نیاز دارد و آدم باید تشنه امام زمان(عج) باشد.

 

رئیس بنیاد مهدویت زرند خاطرنشان ساخت: ویزیت رایگان، برگزاری جام فوتبال، نصب پرچم و بنر، برگزاری همایش کودکان و امام زمان(عج)، دعوت از خواننده در راستای فعالیت امام زمان(عج)، نشست بنیاد مهدویت با اصحاب رسانه و…از برنامه هایی هستند که در آن ایام برگزار می شوند.

 

حجت الاسلام ابراهیمی ادامه داد: همه ما باید دغدغه ظهور حضرت ولی عصر(عج) را داشته باشیم و با همین دغدغه تلاش‌های خود را مضاعف کنیم.

 

انتهای پیام/