رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان زرند با عنوان اینکه تاکنون 184 نفر از شهر زرند، 282 نفر از بخش یزدانشهر و 412 نفر از روستاها برای دریافت تسهیلات بازسازی زلزله به بانک معرفی شده اند، گفت: اولین لیست واریزی کمک بلاعوض برای 530 نفر تا پایان امروز 13 آذرماه با تایید شهرداری، بخشداری و بانک ها برای استان ارسال می شود.

 

 

“احمد سلطانی” در گفتگو با خبرنگار صدای زرند، با بیان اینکه تاکنون 2 هزار 830 نفر در شهرستان زرند برای دریافت تسهیلات بازسازی زلزله پرونده تشکیل داده اند، اظهارداشت: از این تعداد تاکنون 878 نفر برای دریافت تسهیلات بازسازی زلزله به بانک معرفی شده اند.

 

وی با عنوان اینکه تاکنون 184 نفر از شهر زرند، 282 نفر از بخش یزدانشهر و 412 نفر از روستاها برای دریافت تسهیلات بازسازی زلزله به بانک معرفی شده اند، خاطرنشان ساخت: اولین لیست واریزی کمک بلاعوض برای 530 نفر تا پایان امروز 13 آذرماه با تایید شهرداری، بخشداری و بانک ها برای استان ارسال می شود.

 

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان زرند با عنوان اینکه متقاضیان مهلت دارند تا پایان آذرماه جهت دریافت کمک بلاعوض به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان زرند مراجعه کنند، تصریح داشت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان زرند برای پرداخت تسهیلات بازسازی زلزله زمان دارد اما برای پرداخت کمک بلاعوض تنها تا پایان همین ماه مهلت دارد.

 

وی افزود: تنها به 50 درصد کسانی که برای دریافت تسهیلات بازسازی زلزله پرونده تشکیل می دهند کمک بلاعوض تعلق می گیرد و اگر مردم مراجعه نکنند این کمک بلاعوض به دیگر مناطق زلزله زده کشور تعلق می گیرد.

 

سلطانی اضافه داشت: مردم می توانند با دادن تعهد آوار برداری به شهرداری نسبت به دریافت تسهیلات بازسازی زلزله و کمک بلاعوض به بانک معرفی شوند.

 

انتهای پیام/