رئیس پلیس فتا زرند با بیان اینکه زرندی ها فریب کلاهبرداران تلفنی را نخورند، گفت: متاسفانه تعدادی از همشهریان زرندی فریب کلاهبرداران تلفنی را از جهت اینکه شما برنده جایزه شده اید خورده اند و با دست خودشان کلیه موجودی داخل کارت خود را به حساب کلاهبردار انتقال داده اند و یا اطلاعات کارت خود را در اختیار کلاهبردار گذاشته اند.

 

به گزارش صدای زرند، سروان “حسین علیزاده” در نشست خبری با اصحاب رسانه زرند با بیان اینکه همشهریان زرندی فریب کلاهبرداران تلفنی را نخورند و به هیچ عنوان به خواسته کلاهبرداران تلفنی گوش ندهند، اظهارداشت: متاسفانه تعدادی از همشهریان زرندی فریب کلاهبرداران تلفنی را از جهت اینکه شما برنده جایزه شده اید خورده اند و با دست خودشان کلیه موجودی داخل کارت خود را به حساب کلاهبردار انتقال داده اند و یا اطلاعات کارت خود را در اختیار کلاهبردار گذاشته اند.

 

وی ابراز داشت: لذا شهروندان هوشیار باشند از رفتن به جلوی دستگاه های عابربانک و قراردادن اطلاعات شخصی از جمله مشخصات کارت به دیگران جداً خوداری نمایند.

 

رئیس پلیس فتا زرند با بیان اینکه در شهر زرند تنها 3 سایت خبری مجوز دار فعالیت می کنند، تصریح داشت: تمامی سایت هایی که در شهرستان زرند فعالیت می کنند هویت آن ها مشخص شده است.

 

وی ادامه داد: کارشناسان فنی و متخصص پلیس فتا به صورت 24 ساعت فعالیت های انجام شده در فضای مجازی را رصد می کنند و در صورت مشاهده هرگونه اقدام خلاف قانون، با هماهنگی مراجع قضایی اقدامات لازم و قانونی را انجام می دهند.

 

انتهای پیام/