با وجود کشمکش های فراوانی که در انتخاب شهردار زرند وجود داشت و بعد از جلسات پیدا و پنهان فراوان در این باره، اما متاسفانه بروز زلزله کوهبنان چند هفته ای هست که برنامه شهردار انتخاب شده ی زرند را بهم زده است.

 

به گزارش صدای زرند، یکشنبه 3 دی ماه ماه طبق دعوت رسمی (شاید غیررسمی) که از بسیاری از افراد انجام شده بود، قرار بود محمدرضا مهدلو فرماندار کوهبنان به عنوان شهردار زرند معرفی شود، اما زلزله 5.2 ریشتری پنجشنبه 30 آذر ماه در کوهبنان شرایط را بهم زد و ایشان بالاجبار همچنان به عنوان فرماندار در این شهرستان باقی ماند.

 

هرچند کشمکش ها و حواشی فراوانی در انتخاب ایشان به عنوان شهردار زرند وجود داشت، اما این اتفاقِ ناگهانی شهرداری زرند را نیز تحت تاثیر قرار داد و صندلیِ سیاه رنگ شهرداری زرند همچنان منتظر حضور مهدلو هست.

 

ایرج رحمانی رئیس شورای اسلامی شهر زرند در این باره گفت: متاسفانه حادثه زلزله و شرایط خاصی که بعد از آن در کوهبنان به وجود آمد موجب شد که حضور مهدلو در شهرداری زرند به تاخیر افتد.

 

وی با بیان اینکه سه نفر برای سمت سرپرستی فرمانداری کوهبنان پیشنهاد شده اند و منتظر تصمیم نهایی در این باره هستند، ابراز امیدواری کرد که در هفته پیش رو شاهد حضور مهدلو در شهرداری زرند باشیم.

 

لازم به ذکر است که پیش از این نیز قول هایی مبنی بر حضور مهدلو در شهرداری زرند در هفته ای که گذشت داده شده بود.

 

انتهای پیام/

خبرنگار: جواد زمانی *** انتشار: احمدرضا ملکی