امام جمعه زرند گفت: از امروز به بعد هر کدام از شرکت ها یا کارخانجات زرند اگر کارگران آن ها اعتصاب یا تجمع کنند، مسئولین موظفند مدیر عامل آن شرکت را دستگیر و با آن برخورد قانونی کنند.

 

به گزارش صدای زرند، حجت الاسلام “علی ابراهیمی” در خطبه های نماز جمعه این هفته زرند با بیان اینکه مردم نباید از دشمن غافل شوند، اظهارداشت: بزرگترین مشکل مسلمانان از گذشته تاکنون غفلت از دشمن بوده است.

 

وی با عنوان اینکه انسان باید دور اندیش باشد و خوش گمانی نسبت به دشمن را کنار گذاشته و همیشه نسبت به دشمن حساس باشد، ابرازداشت: بیداری مردم توسط رهبری دشمن را به زمین زده است.

 

امام جمعه زرند اذعان داشت: در فتنه های اخیر مردم با وفای ایران اسلامی فتنه دشمن را خنثی کردند و فتنه های اخیر سرنخ آن آمریکا است.

 

وی با اشاره به اینکه دشمن بر روی شبکه های مجازی برنامه ریزی کرده است و ما باید نسبت به این موضوع آگاه باشیم، خاطرنشان ساخت: در صورتی که نا امنی در کشور به وجود آید اولین سود آن را آمریکا و استکبار جهانی می برد.

 

حجت الاسلام ابراهیمی با بیان اینکه مردم کشور و رهبرشان را دوست دارند، تأکید کرد: آتش فشان پیروزی های جهان اسلام سر منشع آن ایران اسلامی است.

 

وی با ابراز اینکه اغتشاشگران و منافقین هیچ جایگاهی در استان کرمان ندارند، بیان کرد: آمریکا در این فتنه نیز باز شکست خورد.

 

امام جمعه زرند با عنوان اینکه شهر ما شهری صنعتی است، گفت: وقتی شرکتی یا کارخانه ای پیمانکاری را به کار می گیرد و آن پیمانکار اگر حق و حقوق کارگر را نپردازد مسئولین باید با مدیرعامل آن شرکت برخورد قانونی کنند.

 

وی افزود: از امروز به بعد هر کدام از شرکت ها یا کارخانجات زرند اگر کارگران آن ها اعتصاب یا تجمع کنند، مسئولین موظفند مدیر عامل آن شرکت را دستگیر و با آن برخورد قانونی کنند.

 

حجت الاسلام ابراهیمی با اذعان اینکه مسئولین باید حق و حقوق کارگران را بگیرند، یادآور شد: اگر مسئولین بد مدیریت می کنند این بدی از مردم نمی باشد و کسانی که کوتاهی می کنند مدیون خون شهدا هستند.

 

وی با بیان اینکه عده ای از بنگاهداران زرندی کلاهبردار هستند، ادامه داد: به آن ها فرصتی داده شده است تا حق و حقوق مردم را بپردازند در غیر این صورت اسامی آن ها در هفته آینده از تریبون نمازجمعه اعلام می شود تا مردم همه ی آن ها را بشناسند.

 

انتهای پیام/