فرماندار شهرستان زرند گفت: گله مندی زیادی از پیمانکار و کارفرما این بیمارستان در حال احداث سینا زرند می باشد و پیمانکار و کارفرما باید پیگیری بیشتری را برای احداث این بیمارستان انجام دهند و در احداث آن نیز تسریع داشته باشند.

 

صبح امروز فرماندار شهرستان زرند به همراه ناظرین فرمانداری از بیمارستان در حال احداث سینا زرند بازدید کردند.

 

حبیب الله خنجری در حاشیه بازدید از این بیمارستان در گفتگو با خبرنگار صدای زرند، با بیان اینکه در حال حاضر این ساختمان 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، اظهارداشت: کارهای داخلی، ریزه کاری و ظریف کاری این ساختمان باقی مانده است که باید دقت بیشتری در کار به خرج داده شود و به همین دلیل سرعت کار به کندی پیش می رود.

 

وی با عنوان اینکه با قولی که پیمانکار این بیمارستان در حال احداث داده است قطعاََ این بیمارستان تا خرداد سال آینده به بهره برداری می رسد، ابرازداشت: امیدواریم با تاریخی که پیمانکار اعلام کرده است مراحل احداث این بیمارستان به موقع انجام شود تا مشکلات درمانی شهرستان زرند بر طرف شود.

 

فرماندار شهرستان زرند با اشاره به اینکه در کنار کار فیزیکی و ساخت و ساز این بیمارستان، پیگیری هایی انجام شده است تا تجهیزات آن نیز به موقع تحویل و نصب شود و بتوانیم در شش ماهه سال آینده در این بیمارستان برنامه ریزی کنیم، خاطرنشان ساخت: با راه اندازی این بیمارستان بیش از 90 درصد مشکلات درمانی شهرستان زرند بر طرف می شود.

 

وی اضافه داشت: گله مندی زیادی از پیمانکار و کارفرما این بیمارستان در حال احداث سینا زرند می باشد و پیمانکار و کارفرما باید پیگیری بیشتری را برای احداث این بیمارستان انجام دهند و در احداث آن نیز تسریع داشته باشند.

 

خنجری ادامه داد: در حال حاضر سطح درمان شهرستان زرند با وجود اینکه بیمارستان سینا زرند در زلزله 29 مهرماه سال گذشته با مشکل مواجه شد و تعطیل شد، متأسفانه آن رضایتی که مسئولین و همشهریان زرندی باید از سطح درمان شهرستان زرند داشته باشند نمی باشد ولی در حد بضاعت و کاری که در توان می باشد انجام داده می شود.

 

 

انتهای پیام/