فرماندار شهرستان زرند با بیان اینکه هدف از بازدید دانشگاه فنی و حرفه ای خاتم الانبیاء اطلاع از وضعیت ایمنی ساختمان این دانشگاه بوده است، گفت: در حال حاضر ساختمان این دانشگاه به نظر نمی رسد از نظر ایمنی مشکلی داشته باشد.

 

صبح امروز فرماندار شهرستان زرند به همراه مسئولین فنی فرمانداری از وضعیت ساختمان های زلزله زده دانشگاه پیام نور و دانشگاه فنی و حرفه ای خاتم الانبیاء بازدید کردند.

 

“حبیب الله خنجری” در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار صدای زرند، با بیان اینکه هدف از بازدید دانشگاه فنی و حرفه ای خاتم الانبیاء اطلاع از وضعیت ایمنی ساختمان این دانشگاه بوده است، اظهارداشت: در حال حاضر ساختمان این دانشگاه به نظر نمی رسد از نظر ایمنی مشکلی داشته باشد.

 

وی با عنوان اینکه شهر زرند شهری زلزله خیز و حادثه خیز است، تصریح داشت: برای احداث ساختمان جدید دانشگاه فنی و حرفه ای خاتم الانبیاء زمینی اهدا شده است و فونداسیون این ساختمان نیز آماده شده است و باید برای ساخت ساز آن اعتباری در نظر گرفته شود و آن را به بهره برداری رسانده تا دانشجویان در محیطی ایمن تحصیل کنند.

 

فرماندار شهرستان زرند با اشاره به اینکه سهل انگاری پیمانکار ساختمان دانشگاه پیام نور زرند این دانشگاه را با مشکل مواجه کرده است، ابرازداشت: پیگیر آن هستیم که پیمانکار ساختمان این دانشگاه توبیخ شود و کار دانشگاه نیز به ساختمان خود بازگردد.

 

وی ادامه داد: در حال حاظر دانشگاه پیام نور زرند از محل خود به خیابان شاهد منتقل شده است و در صورت اقدامات کارشناسی ساختمان این دانشگاه تصمیمات لازم اتخاذ می شود.

 

انتهای پیام/