سرپرست شهرداری زرند با اشاره به اینکه شهرداران مدارس مبلغ و سفیران شهرداری هستند، گفت: طرح شهردار مدرسه به منظور ارتقای سطح آگاهی دانش آموزان در موضوعات مختلف شهری با رویکرد آموزش شهروندی تدوین گردیده است.

 

به گزارش صدای زرند، “رضا یزدانپناه” در گردهمایی شهرداران مدارس زرند در محل سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان زرند با بیان اینکه شهرداری ها نهادهایی خودگردان هستند، اظهارداشت: شهرداری ها را می توان یک دولتی محلی معرفی کرد چون که بودجه ای مانند بودجه دولت دارند.

 

وی با عنوان اینکه طرح شهرداران مدارس کمک زیادی به نیروهای شهرداری می کند، تصریح داشت: با این کار فرهنگ سازی برای نسل جوان می شود.

 

سرپرست شهرداری زرند با اشاره به اینکه شهرداران مدارس مبلغ و سفیران شهرداری هستند، ابرازداشت: طرح شهردار مدرسه به منظور ارتقای سطح آگاهی دانش آموزان در موضوعات مختلف شهری با رویکرد آموزش شهروندی تدوین گردیده است.

 

وی، ارتقای سطح آگاهی دانش آموزان در زمینه امور اجتماعی و فرهنگی، ایمنی، ترافیک و حمل و نقل، مسائل زیست محیطی، امور ورزشی و تربیت بدنی و همیاری تحصیلی و امور پرورشی را از مهمترین طرح شهردار مدرسه عنوان کرد.

 

یزدانپناه ادامه داد: شهرداران مدارس شناخت واقعی از خواسته‌های دانش‌آموزان دارند.

 

 

انتهای پیام/