مدیر کل سیاسی استانداری کرمان می گوید پس از بازگشت استاندار از سفرش نهایت تا 24 دیماه 96 حکم سرپرست فرماندار کوهبنان امضا و مهدلو به زرند می آید. این در حالی است که رییس شورای شهر زرند آمدن مهدلو را در این هفته اعلام کرده بود.

 

صدای زرند؛ زکیه سلیمی زرندی: بزرگی زلزله کوهبنان به حدی بود که وسعت آن، شهر مجاورش را همچنان در انتظار آمدن شهردارشان باقی گذاشت. زرندی که پس از رفتن محمدی از شهرداری زرند، ماه هاست با سرپرستی یزدانپناه ایام را به سر می برد.

 

کشمکش های اعضای شورا در جلسات انتخاب شهردار و حواشی آن فراموش شده است و این فراموشی درد بزرگی برای مدیریت شهری است چرا که در این ایام هیچ حرکتی از سوی شهرداری برای همگان ملموس نبوده است. شاید اگر یزدانپناه شهردار می شد وضع ازین بهتر بود چراکه موقت بودنش دستش را برای ارائه طرح های بلندمدت بسته است و این امری طبیعی است.

 

اما آن سوی داستان، تاخیر در امضای حکم مهدلو از سوی استاندار، انتخاب سرپرست فرمانداری کوهبنان باز هم از جانب استاندار و آن بلای طبیعی وضعیت کنونی را شکل داد. هرچند که یک طرفانه قضاوت کردن انتخاب خوبی نیست اما این تاخیر، نشان از کم لطفی استاندار است.

 

این کم لطفی ها تنها به قصه‌ی دنباله دار مهدلو ختم نمی شود چرا که عدم حضور استاندار در مراسم و جلسات شهرستان زرند و کنسل کردن آمدنش به این شهرستان که آخرینِ آن، همایش جامعه ایمن بود، خود دلیلی محکم برای اثبات این ماجراست.

 

در این میان افکار عمومی نیز اعضای شورا را هم ردیف با این کم لطفی ها میدانند و سکوت برخی اعضای شورا را دال بر پوپولیسم بودن آنها عنوان می کنند.

 

حال که مدیرکل سیاسی استانداری وعده ی یک هفته ای برای تغییر مدیران مذکور داده است، استاندار کرمان بیش از پیش زیر ذره‌بین منتقدین است و عدم تحقق این وعده، پایان سکوت رسانه ها بر کم لطفی های استاندار نسبت به زرند است.

 

انتهای پیام/

انتشار: جواد زمانی