صدای زرند” در مورد فعالیت­های دکتری حسین امیری، نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی در روزهای اخیر از مسئول روابط عمومی دفتر نماینده زرند و کوهبنان جویا شد.

آقای محسنی در این زمینه چنین بیان داشت: آقای دکتر امیری در هفته­های گذشته مانند دیگر هفته­ها پیگیر مسائل و مشکلات شهرستان­های زرند و کوهبنان بودند.

محسنی اظهار داشت: نماینده مردم زرند و کوهبنان در هفته­های گذشته پیگیری­های در مورد کاهش مشکلات ترافیکی جاده­ها و مسیرهای مرتبط به شهرستان زرند و نیز مشکلات مربوط به آسفالت جاده­های شهرستان زرند نظیر جاده کرمان-زرند-راور-مشهد و نیز جاده زرند-رفسنجان داشته­اند و در این زمینه مکاتباتی با جناب آقای دکتر جهانگیری، معاون رئیس جمهور و نیز مهندس کشاورزیان، معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری حمل و نقل جاده­ای کشور داشته­اند که مسئولین مربوطه در این زمینه قول مساعدت و پیگیری لازم را داده­اند.

SedayeZarand.IR SedayeZarand.IR SedayeZarand.IR

محسنی افزود: دکتر امیری همچنین بعد از ملاقات حضوری با جناب آقای دکتر نوربخش، رئیس سازمان تأمین اجتماعی کشور در هفته­های قبل، طی نامه­ای به ایشان مشکلات مربوط به بخش ICU بیمارستان امام علی (ع) زرند را برای دکتر نوربخش شرح دادند و از ایشان تقاضا کردند تا همکاری لازم برای تجهیز بخش ICU این بیمارستان به یک دستگاه ABG داشته باشند که در این زمینه نیز جناب آقای دکتر نوربخش دستور پیگیری برای خرید این دستگاه را داده­اند.

SedayeZarand.IR

محسنی در پایان گفت: دکتر امیری همچنین در هفته­های گذشته، با در نظر گرفتن مشکلات مالی مربوط به دانشکده پرستاری زرند، پیشنهادی الحاقی برای تفکیک بودجه دانشکده پرستاری زرند از بودجه دانشگاه علوم پزشکی کرمان و نیز افزایش بودجه این دانشکده در لایجه بودجه سال 1393 به مجلس ارائه نموده است.

SedayeZarand.IR

انتهای پیام/