SedayeZarand.IRبه گزارش “صدای زرند“، بعد از شروع دولت جدید و طبق قرار معمول هر دولت انتظار تغییر فرماندار شهرستان­ها در تمامی نقاط کشور قوت می­گیرد که شهرستان زرند نیز از این قاعده مستثنی نیست.

چندی است زمزمه حضور آقای حبیب­الله خنجری، رئیس شورای اسلامی شهر زرند، برای تصدی سمت فرمانداری زرند در گوشه و کنار شهرستان زرند شنیده می­شود.

بر طبق گفتگوی یک منبع آگاه با “صدای زرند” آخرین اخبار در این زمینه حاکی از آن است که گزینه نهایی ستاد روحانی در زرند برای تصدی فرمانداری زرند آقای خنجری بوده و ایشان برای این منظور به استانداری معرفی شده­اند و مراسم تودیع و معارفه فرماندار زرند اوایل هفته آینده و بعد از بازگشت حجت الاسلام رضا کرمی پور، امام جمعه زرند، از سفر حج برگزار خواهد شد.

SedayeZarand.IR

حبیب الله خنجری دارای لیسانس روان­شناسی و هم اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد روان­شناسی می باشند. وی جانباز 55 درصد است و سابقه 89 ماه اسارت را در پرونده خود دارد.

خنجری از سال 76 تا 84 بخشدار مرکزی شهرستان زرند بوده و پیش از آن از سال 74 تا 76 بیش از دو سال به عنوان معاون فرماندار در شهرستان زرند مشغول به خدمت بوده است. ایشان همچنین حدود 7 سال است که مسئولیت ستاد آزادگان زرند را بر عهده دارد و همچنین از اعضای دوره سوم شورای اسلامی شهر زرند بوده و هم­اکنون به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر زرند مشغول به خدمت می باشند.