سخنگوی شورای شهر زرند با اشاره به اینکه به دلیل اینکه زرند از نظر اقلیمی بیشتر کویری می باشد در همین راستا المان های شب در شهر زرند خریداری شده اند که بزودی در شهر زرند نصب می شوند، گفت: هفتم اسفندماه همایش سرمایه گذاران زرندی برگزار می شود.

 

به گزارش صدای زرند، مهدی برهانی نژاد در نشست خبری اصحاب رسانه با شهردار زرند با بیان اینکه شورای شهر زرند در ماه قریب بر 5 نشست برگزار می کند، اظهارداشت: به شورای شهر زرند اخطار داده شده است تا تعداد نشست های خود را کاهش دهد و هر 15 روز یک بار نشست برگزار کند ولی با همه این وجود ما هر هفته نشست شورای شهر را داریم.

 

وی با عنوان اینکه هر جلسه شورای شهر زرند 25 مصوبه تصویب می شود، خاطرنشان ساخت: بیشتر مصوبات شورای شهر زرند در زمینه زلزله بوده است.

 

سخنگوی شورای شهر زرند با اشاره به اینکه به دلیل اینکه زرند از نظر اقلیمی بیشتر کویری می باشد در همین راستا المان های شب در شهر زرند خریداری شده اند که بزودی در شهر زرند نصب می شوند، تصریح داشت: هفتم اسفندماه همایش سرمایه گذاران زرندی برگزار می شود.

 

وی افزود: شهر زرند از سرمایه گذران حمایت می کند و هر کجا که سرمایه گذران به آن ها بگوییم سرمایه گذاری کنند و این کار را اگر انجام دهند به آن ها تخفیف خواهیم داد.

 

برهانی نژاد در پاسخ به این سوال که حقوق شهردار گذشته شهر زرند 11 میلیون بوده است و از دو محل حقوق می گرفته است، اذعان داشت: وظیفه شورای شهر نظارت بر کارهای شهرداری و شهردار می باشد و حقوق شهردار اسبق زرند قریب بر 6 تا 7 میلیون تومان بوده است و در کنار آن نیز قسمتی از اشتغال مخابرات نیز دریافت می کرده است.

 

وی اضافه داشت: تخفیف به هیچ عنوان شامل پرداخت هزینه آسفالت نمی شود و تنها تخفیف شامل هزینه عوارضات می شود.

 

سخنگوی شورای شهر زرند با بیان اینکه بودجه شهرداری رشد 50 درصدی داشته است، تآکید کرد: بخشی از این بودجه کوششی بوده است و این نشان دهنده این است که روحیه جدیدی در شهر و شهرداری زرند دمیده شده است.

 

وی بیان داشت: با این روند آسفالت که پیش می رود تا 22 سال آینده تمامی خیابان های شهر زرند آسفالت می شود که از همین جهت با گرفتن هزینه ای از همشهریان به صورت خصوصی کوچه های آن ها را آسفالت می کنیم.

 

برهانی نژاد با عنوان اینکه بلوار پارسیان تا قبل از عید آسفالت خواهد شد، گفت: آسفالت شهرک شهید باهنر به دلیل اینکه این شهرک در گذشته به ذوب آهن تعلق داشته است در بودجه شهرداری زرند نمی باشد ولی با وجود اینکه مردم این شهرک هزینه آسفالت را پرداخته اند قرار بر این شده است آسفالت این شهرک در دستور کار قرار گیرد.

 

وی ادامه داد: از اردیبهشت ماه سال جاری مالیات بر ارزش افزوده شهر زرند افزایش یافته است و این باعث شده است تا حقوق کارگران شهرداری بروز شود.

 

انتهای پیام/