معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه علاوه بر اینکه تولید بیشتر می شود باید اشتغال بیشتری نیز ایجاد شود، گفت: مسئله اشتغال کشور با سرمایه گذاری برطرف می شود و خوشبختانه یک موافقت نامه بسیار خوبی با یک شرکت بین المللی انعقاد پیدا کرده است که حداکثر در سه ماهه دوم سال آینده اجرایی شود.

 

به گزارش صدای زرند، “منصور معظمی” در بازدید از کارخانه واگن سازی زرند با بیان اینکه این مجموعه از سابقه تاریخی بسیار خوبی برخوردار است و امیدواریم که با شرایطی که فراهم شده است بتوانیم توسعه و گسترش را در این مجموعه داشته باشیم، اظهارکرد: با حمایت مجلس شورای اسلامی و تأکید رئیس جمهور مبنی بر توسعه صنعت ریلی در کشور مأموریتی به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ریلی ایران برای اینکه بحث مترو تهران و کلانشهرها تأمین و حل شود داده شده است.

 

وی با عنوان اینکه برای اینکار باید از ظرفیت داخلی استفاده شود، خاطرنشان ساخت: امروز برای انجام این کار ظرفیت داخلی کشور آماده است.

 

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه علاوه بر اینکه تولید بیشتر می شود باید اشتغال بیشتری نیز ایجاد شود، تصریح کرد: مسئله اشتغال کشور با سرمایه گذاری برطرف می شود و خوشبختانه یک موافقت نامه بسیار خوبی با یک شرکت بین المللی انعقاد پیدا کرده است که حداکثر در سه ماهه دوم سال آینده اجرایی شود.

 

وی افزود: منابع مهم ترین نکات آن فاینانس می باشد و از طریق منابع خارجی تأمین می شود و تأکیدی که در این توافق نامه می باشد افزایش سهم داخلی سازی است.

 

انتهای پیام/