نمایشگاه نقاشی هم نگار با تعداد بیش از 30 اثر نقاشی شده با تکنیک ترکیب مواد (کلاژ،رنگ روغن،اکرلیکومرکب و غیره … ) اثر هنرمند جوان سرکار خانم زهره ابراهیمی زرندی در محل نگارخانه آذرستان شهرستان زرند افتتاح شد.

 

به گزارش صدای زرند، در آستانه فرارسیدن روز زن و گرامیداشت مقام مادر نمایشگاه نقاشی هم نگار با تکنیک ترکیب مواد (کلاژ،رنگ روغن،اکرلیکومرکب و غیره … ) اثر هنرمند جوان سرکارخانم زهره ابراهیمی زرندی با حضور رشیدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر زرند و جمع کثیری ازهنرمندان علاقمند به هنر های تجسمی در محل نگارخانه آذرستان شهرستان زرند افتتاح شد.

 

خانم “زهره ابراهیمی زرندی” که کارشناس نقاشی با گرایش نقاشی رشته هنر های تجسمی از دانشگاه شهید باهنر کرمان می باشد، هدف از برپایی این نمایشگاه را نشان دادن جایگاه زن در جامعه امروزی و استفاده از این هنر تجسمی با استفاده تکنیک ترکیب مواد و تابلوها روایتگر دلهره، شادی و غم های زنان به شیوه مدرنیزه بیان نمود و اظهارکرد: تکنیک نقاشی همراه با کلاژ و نقوش سنتی مانند پته کرمان است، نقوشی که بیشتر مختص استان کرمان هست و جایگاه زن را در افکار سنتی به نمایش گذاشته است.

 

“احمد رشیدی” رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم با بیان اینکه نگارخانه ها فضایی خلاق برای رویارویی هنرمند و مردم و بستری مناسب در راستای ایجاد ارتباط مستقیم با مخاطبان است، ابرازداشت: امید زیادی داریم که خانم ابراهیمی یکی از چهره های درخشان هنری در آینده باشد و بر همین اساس ما در تلاش هستیم تا با همکاری مسئولان و متولیان امر بیش از گذشته شاهد شکوفایی فرهنگ و فعالیت های هنری شهرستان زرخیز زرند باشیم.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به زمان بازدید علاقه مندان از نمایشگاه هم نگار نیز اشاره نمود و افزود: علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه می تواند از تاریخ 14 الی 21 اسفند ماه صبح ها از ساعت 9 الی 12 ظهر و عصرها از ساعت 17 الی 20:30 به خیابان چمران، نبش خیابان معلم نگارخانه آذرستان مراجعه نمایند و از آثار این هنرمند زرندی دیدن فرمایند.

 

به گزارش صدای زرند، تابلوهای نقاشی این نمایشگاه قابل فروش می باشند و علاقمندان می توانند ضمن بازدید از آثار مذکور نسبت به خرید تابلو با قیمت مناسب اقدام نمایند.

 

 

انتهای پیام/