صبح امروز با حضور مسئولین شهرستانی اختتامیه مسابقات والیبال بانوان شهرستان زرند در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زرند برگزار شد.

 

به گزارش صدای زرند، “مهرداد مداحی نژاد” رئیس هیأت والیبال شهرستان زرند در این مراسم با بیان اینکه در این مسابقات 400 بانو ورزشکار در قالب 16 تیم به مدت شش هفته با یکدیگر به رقابت پرداختند، اظهارکرد: در پایان این مسابقات تیم های شهدای روح آباد و آموزشگاه حقیقت و شهدای بهاءآباد به مقام های اول تا سوم دست یافتند و تیم امام زاده خواجه ابورضا مطهر آباد نیز تندیس اخلاق این دوره از مسابقات را کسب نمود.

 

وی با عنوان اینکه همه بانوان در این مسابقات خوب درخشیدند، خاطرنشان ساخت: طبق نظر کمیته برگزاری این مسابقات خانم زهره میرزایی به عنوان موثرترین بازیکن، خانم مژگان جلالی به عنوان فنی ترین بازیکن، خانم الهه حسن زاده به عنوان پدیده مسابقات و خانم فهیمه السادات علوی به عنوان بهترین مربی انتخاب شدند.

 

رئیس هیأت والیبال شهرستان زرند تصریح کرد: حرکت خوب و مناسبی در این رشته ورزشی که جذابیت بیشتری در بین بانوان دارد آغاز شده است و برای رشد و پیشرفت نیاز به همکاری همه جانبه و حمایت ویژه دارد.

 

وی با اشاره به اینکه همه فعالین عرصه والیبال به ویژه مربیان باید با برنامه ریزی منظم به سمت کشف استعدادهای برتر بروند، ابرازکرد: در این راستا در دو بخش آقایان و بانوان آموزش از سطح پایه و به صورت کلاسیک در رده سنی مختلف به ویژه نونهالان و نوجوانان در سطح شهرستان فعال است.

 

مداحی نژاد ضمن تقدیر از مدیران صنایع فولاد بدلیل ورود موثر و حمایت از بعضی رشته های ورزشی ادامه داد: با حضور تیم کنسانتره زرند در مسابقات باشگاههای استان شاهد رشد و گسترش خوبی در این رشته ورزشی خواهیم بود و جوانان ما با انگیزه بهتری در این رشته فعالیت خواهند نمود.

 

 

انتهای پیام/