شهردار شهر زرند به طرح تعویض جداول شکسته سطح شهر نیز اشاره کرد و گفت: طی چند روز آینده تیمی جهت ترمیم جداول شکسته در شهرداری تشکیل و اقدام به لکه گیی جداول سطح شهر خواهد نمود.

 

به گزارش صدای زرند، “محمدرضا مهدلو” در نشست با معاونین و مدیران شهرداری زرند ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا(س)به بحث درآمد زایی شهرداری در سال آینده اشاره کرد و اظهارکرد: شهر زرند دارای مسائل و مشکلات پیچیده ای می باشد و ما با چالشهای مختلفی در این زمینه رو می باشیم ولی مطمئن هستیم این مشکلات حل شدنی است و با همفکری یکدیگر رفع خواهند شد.

 

وی وظیفه اصلی شهرداری را خدمت به مردم دانست و تصریح کرد: باید همه تلاش خود را در مجموعه شهرداری به کار گرفته و با خدمت رسانی به شهروندان کارنامه ای درخشان از خود به جای بگذاریم.

 

شهردار شهر زرند به تکریم ارباب رجوع اشاره و خواستار رعایت حال شهروندان در زمان ورود به شهرداری شد و اذعان کرد: در مسائلی که برای رفاه حال شهروندان می باشد با هیچ کس تعارف نداریم.

 

وی به طرح تعویض جداول شکسته سطح شهر نیز اشاره کرد و افزود: طی چند روز آینده تیمی جهت ترمیم جداول شکسته در شهرداری تشکیل و اقدام به لکه گیی جداول سطح شهر خواهد نمود.

 

مهدلو ادامه داد: معتقد هستیم اگر عموم مردم و شهروندان نسبت به شهر احساس مسئولیت کنند کار در شهرها به خوبی انجام شده  و باید این حس را در مردم ایجاد کنیم که شهر و شهرداری از خود آنها می باشد.

 

انتهای پیام/