مسئول برنامه بودجه و مالی سپاه ناحیه زرند گفت: پایگاه های مقاومت ما در برنامه‌های خود تبیین سبک زندگی زهرایی و نهضت روشنگری و همچنین سلامت اجتماعی و تکوین خانواده همراه با اقتصاد مقاومتی در خانواده را در دستور کار خود دارند.

 

به گزارش صدای زرند، سرگرد پاسدار “علی حقیقی” مسئول برنامه بودجه و مالی سپاه ناحیه زرند در مراسم پیاده روی و غبارروبی و عطر افشانی قبور مطهر شهدا توسط نیروهای منتخب حوزه های مقاومت بسیج شهرستان زرند با بیان اینکه ترویج فرهنگ ورزش و سلامتی، ایجاد شور و نشاط اجتماعی و حفظ اتحاد و انسجام جوانان بسیجی عاشق اهل بیت ایثار و شهادت در جامعه امروزی از اهداف مهم است،اظهارکرد: مسئله خانواده و حجاب از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

وی افزود: پایگاه های مقاومت ما در برنامه‌های خود تبیین سبک زندگی زهرایی و نهضت روشنگری و همچنین سلامت اجتماعی و تکوین خانواده همراه با اقتصاد مقاومتی در خانواده را در دستور کار خود دارند.

 

به گزارش صدای زرند، این رویداد فرهنگی با حضور عاشقان فرهنگ ایثار و شهادت، بسیجیان جان برکف و سلحشور با گرامیداشت روز زن و تکریم از مقام شامخ مادران و خانواده‌های معظم شهدا برگزار شد و بسیجیان منتخب حوزه های مقاومت بسیج سپاه ناحیه زرند مسیر 12 کیلومتری از گلزار شهدا تا منطقه عمومی روستای باب تنگل را همراه با حرکات تاکتیکی و رزمی پیاده روی نمودند.

 

انتهای پیام/
خبرنگار : اکبرابراهیمی زرندی**انتشار: احمدرضا ملکی