مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرند با عنوان اینکه بعد از خواندن سرود توسط دانش آموزان دختر یکی از مدارس زرند در روز 13 بهمن در نمازجمعه زرند، عده ای گفتند در این سرود از سند 2030 استفاده شده است، گفت: در آموزش و پرورش شهرستان زرند به هیچ عنوان از سند 2030 استفاده نشده است و سرودی که در نمازجمعه خوانده شده است با موضوعیت امام زمان(عج) بوده است.

 

به گزارش صدای زرند، “حسین کاظمی” در نشست شورای فرهنگ عمومی زرند با بیان اینکه بیش از 100 یادواره شهدا طی سال جاری در شهرستان زرند برگزار شده است، اظهارکرد: بیش از 30 برنامه در زمینه المپیاد های ورزشی در زرند برگزار شده است.

 

وی با عنوان اینکه بعد از خواندن سرود توسط دانش آموزان دختر یکی از مدارس زرند در روز 13 بهمن در نمازجمعه زرند، عده ای گفتند در این سرود از سند 2030 استفاده شده است، خاطرنشان ساخت: در آموزش و پرورش شهرستان زرند به هیچ عنوان از سند 2030 استفاده نشده است و سرودی که در نمازجمعه خوانده شده است با موضوعیت امام زمان(عج) بوده است.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرند با اشاره به اینکه حاشیه ها باید در زرند کم شود، افزود: رتبه های زیر  2 هزار کشوری در سال 96 افزایش داشته است.

 

انتهای پیام/