رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران زرند در پیامی، 22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس بنیاد شهید را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان زرند بالاخص خانواده های معظم شهدا و خدمتگزاران این عرصه تبریک گفت.

 

به گزارش صدای زرند، “حسن عرب” رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران زرند طی پیامی، 22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس بنیاد شهید را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان زرند بالاخص خانواده های معظم شهدا و خدمتگزاران این عرصه تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است:

 

«بسم الله الرحمن الرحیم

حرکت رو به جلوی انقلاب شکوهمند اسلامی و پیشرفت ها و دستاوردهای آن در عرصه های مختلف مرهون خون های پاک و مطهر شهدای گرانقدر است؛ شهدایی که با خون خویش عزت و آزادی و استقلال را به ما هدیه کردند.

خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران از بالاترین خدمات است و نزد خداوند متعال قرب و ارزش بسیار بالایی دارد. قطعا به فرموده امام راحل خانواده شهدا چراغ این ملتند، خانواده هایی که با وجود تمام سختی ها، مشکلات و با صبر و بردباری چراغ معرفت و آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را روشن و جاودانه نمودند.

 

امروز امنیت و آزادی ایران اسلامی، مرهون خون شهدا و جان برکفان ایران عزیز است.افتخار به وجود چنین آزاد دلانی که هدایتگر جوامع بشری اند و بزرگداشت مقام رفیعشان باعث سرافرازی کشور و پایداری انقلاب اسلامی است.

اینجانب ضمن گرامیداشت 22 اسفند ماه، روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس بنیاد شهید را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان زرند بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و دست اندرکاران و خدمتگزاران این عرصه تبریک عرض نموده، از درگاه پروردگار سبحان علو درجات را برای شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دوران حماسه ساز دفاع مقدس و صبر و شکیبایی را برای خانواده های ایشان مسألت می نمایم.»

 

حسن عرب – رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران زرند

 

انتهای پیام/